Як заповнювати довідку про власні надходження, отримані у натуральній формі

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Мінфін оприлюднив зміни до додатка 19 до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування.

Як заповнювати довідку про власні надходження, отримані у натуральній формі 😯Повернення індексації зарплат: як нараховувати вперше

Зміни стосуються заповнення Довідки про надходження та використання окремих власних надходжень бюджетних установ, отриманих у натуральній формі.

Мінфін уточнив номер примітки у комірці «у т. ч.4:» графи 1 «Показники». Тобто за кожним КЕКВ поточних та капітальних видатків потрібно заповнювати в розрізі суб’єктів, що надали товари та послуги, виконали роботи, а саме:

  • у графі 1 «Показники»;
  • графі «КЕКВ3 та код4» – код, до якого належить зазначений у графі 1 суб’єкт, що надав товари та послуги, виконав роботи.

Нагадаємо, коди визначає примітка 4:

  • 01 – суб’єкти господарювання державної власності – резиденти України (крім бюджетних установ);
  • 02 – суб’єкти господарювання комунальної власності – резиденти України (крім бюджетних установ);
  • 03 – суб’єкти господарювання приватної власності – резиденти України;
  • 04 – банки та інші фінансові установи – резиденти України;
  • 05 – фізичні особи – резиденти України;
  • 06 – інші суб’єкти – резиденти України;
  • 07 – суб’єкти господарювання та фізичні особи – нерезиденти;
  • 08 – банки та інші фінансові установи – нерезиденти;
  • 09 – міжнародні організації;
  • 10 – інші суб’єкти – нерезиденти;
  • 11 – уряди іноземних держав;
  • 12 – закордонні дипломатичні установи.

Коди 06 та 10 зазначають якщо неможливо визначити категорію суб’єкта, що надав товари та послуги, виконав роботи.

З проєктом наказу можете ознайомитись у розділі «Проекти нормативно-правових актів у 2025 р.» підрубрики «Проекти нормативно-правових актів» рубрики «Законодавство» офіційного сайту Мінфіну.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок коригування до податкової накладної

Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2025 та зразки його заповнення.
163068

Звіт із праці за формою № 1-ПВ: бланки, інструкція та строки подання

Форма № 1-ПВ — одна з обов’язкових форм державної статистичної звітності. У статті ви знайдете актуальні бланки звітів (звіт з праці місячний та звіт з праці квартальний), інструкцію щодо заповнення, приклади та терміни подання звіту з праці у 2025 році.
96747

Звіт про виконання будівельних робіт (форма 1-кб місячна)

Щоб форма 1-кб місячна не зайняла багато вашого часу, заповніть її з підказками у статті. Подасте вчасно, бо ми зібрали і граничні терміни, коли необхідно подати звіт, у зручні таблиці. Швидше пірнайте у цей гайд, заповнюймо звіт про виконання будівельних робіт разом
229

Реєстрація податкових накладних 2025

Як зареєструвати податкову накладну в 2025 році швидко і без помилок? Маємо відповіді та рішення! Про термін реєстрації податкових накладних та умови реєстрації та блокування ПН розповість експерт. Не встигли – маєте знати штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкової накладної, їх теж підкажемо в огляді.
66622

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді