Як заповнювати довідку про власні надходження, отримані у натуральній формі

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Мінфін оприлюднив зміни до додатка 19 до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування.

Як заповнювати довідку про власні надходження, отримані у натуральній формі Чи вилучати святкові дні з розрахунку відпускних і компенсації🧐

Зміни стосуються заповнення Довідки про надходження та використання окремих власних надходжень бюджетних установ, отриманих у натуральній формі.

Мінфін уточнив номер примітки у комірці «у т. ч.4:» графи 1 «Показники». Тобто за кожним КЕКВ поточних та капітальних видатків потрібно заповнювати в розрізі суб’єктів, що надали товари та послуги, виконали роботи, а саме:

  • у графі 1 «Показники»;
  • графі «КЕКВ3 та код4» – код, до якого належить зазначений у графі 1 суб’єкт, що надав товари та послуги, виконав роботи.

Нагадаємо, коди визначає примітка 4:

  • 01 – суб’єкти господарювання державної власності – резиденти України (крім бюджетних установ);
  • 02 – суб’єкти господарювання комунальної власності – резиденти України (крім бюджетних установ);
  • 03 – суб’єкти господарювання приватної власності – резиденти України;
  • 04 – банки та інші фінансові установи – резиденти України;
  • 05 – фізичні особи – резиденти України;
  • 06 – інші суб’єкти – резиденти України;
  • 07 – суб’єкти господарювання та фізичні особи – нерезиденти;
  • 08 – банки та інші фінансові установи – нерезиденти;
  • 09 – міжнародні організації;
  • 10 – інші суб’єкти – нерезиденти;
  • 11 – уряди іноземних держав;
  • 12 – закордонні дипломатичні установи.

Коди 06 та 10 зазначають якщо неможливо визначити категорію суб’єкта, що надав товари та послуги, виконав роботи.

З проєктом наказу можете ознайомитись у розділі «Проекти нормативно-правових актів у 2025 р.» підрубрики «Проекти нормативно-правових актів» рубрики «Законодавство» офіційного сайту Мінфіну.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт №1-послуги (квартальна): інструкція та новий бланк 2025

У 2025 році звіт 1-послуги подавайте за оновленою формою. Держстат також оприлюднив бланк форми, яка буде актуальна у 2026 році. Завантажте новий бланк, скористайтеся покроковою інструкцією — звітуйте без помилок і штрафів
25204

Повідомлення про виплату лікарняних 2025: зразок, строки, форма

Як створити та відправити повідомлення про виплату коштів в ПФУ — розповідаємо у статті. На прикладі покажемо, як подати повідомлення про виплату коштів застрахованим особам швидко і без помилок.
62410

Середньооблікова кількість штатних працівників: як розрахувати

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання, адже є сумісники, декретниці, мобілізовані, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розбиратися на прикладах, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
108546

Авансовий звіт на відрядження: проведення

Які проведення використовувати, коли працівники подають авансові звіти на відрядження — продемонструємо на шести прикладах. А також розглянемо, як відобразити в бухгалтерському обліку ці операції за різних ситуацій.
86432

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами — як заповнити

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок
49713

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді