У Мінрегіоні розробили інформаційні посібники з будівництва освітніх та спортивних закладів

У Міністерстві розвитку громад та територій України розробили інформаційні посібники з будівництва освітніх та спортивних закладів. У них доступно та на прикладах зображено, які державні будівельні норми мають бути дотримані при проектуванні та будівництві освітніх, дошкільних та спортивних закладів.

У Мінрегіоні розробили інформаційні посібники з будівництва освітніх та спортивних закладів

НОВІ ЗМІНИ в РОЗРАХУНКУ СЕРЕДНЬОЇ ЗАРПЛАТИ


«Сьогодні надважливо забезпечити проектування та будівництво нових об’єктів з урахуванням усіх вимог безбар’єрності та енергоефективності. Це – одні з пріоритетних вимог сучасності. Освітні та спортивні заклади мають бути доступними для всіх відвідувачів: батьків з маленькими дітьми у візочках, літніх людей, які зустрічають своїх онуків після занять, людей з інвалідністю та інших маломобільних груп. Ці посібники є дороговказами для органів місцевого самоврядування, як мають виглядати подібні громадські будівлі у кожній громаді України», — повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Зокрема, в інформаційних посібниках пояснюється, як обладнати навчальні місця для дітей з інвалідністю та якою має бути висота та ширина сходів. Крім того, в цих матеріалах зібрані кращі практики реалізації відповідних обʼєктів у громадах. Ознайомитися з інформаційними посібниками можна за посиланнями:

  • Заклади дошкільної освіти – https://www.minregion.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/brendbuk-zdo.pdf;
  • Загальноосвітні школи – https://www.minregion.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/brendbuk-zosh.pdf;
  • Спортивні споруди – https://www.minregion.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/brendbuk-sport.pdf.

Наразі у Мінрегіоні активно працюють над оновленням державних будівельних норм, зокрема в частині інклюзії та створення харчоблоків. Як тільки будуть прийняті нові норми, інформаційні посібники будуть оновлені.

Джерело: Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Приклади відрахувань із заробітної плати

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати — у статті.
341597

Електронна декларація – хто подає

Подання декларації – обов’язок посадовців бюджетних установ.❗️Хто має право не подавати електронну декларацію під час воєнного стану та які штрафи передбачено — у нашій консультації.
90419

Електронна декларація – заповнення

Антикорупційне декларування з початком кожного нового року поновлюється, є ще повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, тож публікуємо детальну інструкцію з заповнення декларції. Експерт пояснює, що і в якому розділі слід зазначати.
66148

Облік витрат за договорами надання послуг в ОМС

Надання й отримання послуг – це повсякденність будь-якої бюджетної установи. Не виняток і органи місцевого самоврядування (ОМС). Як обліковувати витрати на послуги, зокрема за цивільно-правовими договорами – у даному огляді.
3502

Документальне оформлення підсумованого обліку робочого часу

Досить поширені ситуації, коли з огляду на режим роботи та процеси в установі неможливо встановити звичайний 8-годинний робочий час. У цьому випадку на допомогу приходить підсумований облік робочого часу. Що це означає, де застосовується та як правильно здійснити документальне оформлення – читайте далі у статті.
13870

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді