З 1 січня 2019 року зарплата науково-педагогічних працівників зросте на 20%.
Відповідну постанову КМУ прийняв на засіданні 18 грудня 2018 року.
Міністр освіти і науки України зазначила:
«За останні 2 роки ми суттєво підвищили зарплати педагогам — вчителям, вихователям у дитсадках. Однак жодне із цих підвищень не стосувалося викладачів — науково-педагогічних працівників, які працюють у наших університетах. Цьогоріч саме вони отримають найбільше збільшення заробітної плати — на 20%. Навіть попри війну та складну економічну ситуацію ми мусимо інвестувати у наших вчителів, вихователів та викладачів. Збереження та розвиток нашого людського та інтелектуального потенціалу — пріоритет для Уряду, і ми це демонструємо реальними рішеннями».
Тож, з січня 2019 року зарплати зростуть:
- у науково-педагогічних працівників — на 20%.
- у інших педагогічних працівників та решти бюджетників — на 9%.
МОН нагадує, що Європа надасть 58 млн євро на модернізацію професійної освіти в Україні.
Джерело: Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України
Єдиної для всіх норми робочого часу 2019 року немає. Вона різниться залежно від робочого тижня — «п’ятиденка» чи «шестиденка», тривалості щоденної роботи. То хто й скільки працюватиме у 2019-му?
Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік» враховуючи пропозиції комітету ВРУ з питань бюджету. Наразі документ готується на підпис. Після підписання главою держави та офіційного оприлюднення тексту закону, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.