Наказ НАДС щодо внесення змін до Методики проведення класифікації посад держслужби зареєстровано у Мінюсті

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Наказ НАДС щодо внесення змін до Методики проведення класифікації посад державної служби пройшов державну реєстрацію у Міністерстві юстиції України (№ 1685/37307 від 30 грудня 2021 року).

Допомогатор

Калькулятор стажу державної служби, служби в ОМС та приведеної дати


 НАДСМетодикою визначено загальні вимоги до проведення класифікації посад державної служби у державних органах з рахуванням необхідності масштабування проведення класифікації на всю територію України.

Основні зміни стосуються наступного:

  • встановлено більш гнучкі підходи до формування класифікаційних комітетів у державних органах;
  • визначено порядок класифікації посад державної служби територіальних органів ЦОВВ, місцевих державних адміністрацій та апаратів судів;
  • визначено порядок класифікації посад державної служби новостворених державних органів;
  • удосконалено, на основі апробації класифікації посад, порядок роботи класифікаційних комітетів, Зведену відомість класифікації посад державної служби та Форму основної інформації про посаду державної служби.

Наказ розроблено НАДС на виконання пунктів 7 та 8 протоколу наради під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 11 червня 2021 року, відповідно до яких НАДС спільно з заінтересованими органами доручено провести класифікацію посад міністерства до 31 грудня 2021 року та класифікацію усіх інших посад державної служби у державних органах до 01 червня 2022 року.

Джерело: НАДС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Доплати бюджетникам у 2025 році: види, порядок нарахування, приклади

Посадові оклади в бюджетних установах у 2025 році залишаються невисокими. Однак зарплату працівників можна збільшити за рахунок доплат, надбавок і премій. У матеріалі зібрано актуальну інформацію про стимулюючі та обов’язкові доплати, їхній розмір, порядок нарахування та приклади оформлення
53412

Оренда державного та комунального майна в Україні у 2025 році

Процедура оренди державного та комунального майна для державних органів, ОМС та бюджетних установ у 2025 році має чітке правове регулювання. У статті розглянемо, які нормативні документи застосовуються, особливості укладення договору оренди, а також нюанси, які діють під час воєнного стану.
3882

Щорічні додаткові відпустки 2025: правила й приклади для бюджетників

Окрім основної відпустки чимало бюджетників мають додаткові відпустки. Одна з них — щорічна додаткова відпустка, наприклад за вислугу років. У статті говоримо, як надавати такі відпустки, чим щорічні додаткові відпустки відрізняються від щорічних основних відпусток та інших додаткових відпусток. У пригоді стануть і приклади — беріть у роботу і нехай працюється легше!
59023

Відпустка без збереження заробітної плати: порядок, тривалість і приклади

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати — єдиний вихід як для працівника, так і для роботодавця. У консультації розглянемо, кому надають таку відпустку під час воєнного стану, яка її максимальна тривалість та як усе це оформити.
129169

Графік документообігу бюджетної установи: зразок і правила заповнення

Шукаєте ефективний спосіб організувати документообіг у бюджетній установі? У статті розповімо, як правильно побудувати графік документообігу з урахуванням вимог законодавства та реальних потреб установи. Практичний акцент, чітка структура та приклад для скачування — усе для того, щоб ви могли швидко впровадити зміни у своїй роботі.
1278

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді