Левадський Іван

Левадський Іван
консультант з обліку та оподаткування, Київ

Статті автора

Посадова інструкція бухгалтера бюджетної установи – зразок
Прийняли на роботу нового бухгалтера? Ознайомте його з посадовими обов’язками, правами та відповідальністю. Для цього скачайте актуальний зразок посадової інструкції бухгалтера бюджетної установи.
60358
Оренда майна під час війни: перші кроки, щоб унормувати
Законодавці Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 01.04.2022 № 2181-IX з 13.04.2022 спростили орендні правила, які визначає Закон № 157. Нові вимоги встановили на час воєнного стану та протягом одного року з дня його припинення чи скасування. Розглянемо детальніше, скільки діятимуть договори, які уклали під час воєнного стану, та за якими правилами передаватимуть майно в оренду в цей період.
5301
Відпустка без збереження заробітної плати
Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
80532
Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах
Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах — звична справа. Розповімо докладно про види надбавок, умови встановлення надбавок, розміри надбавок окремим категоріям працівників бюджетних установ.
84320
Отпуск без сохранения заработной платы
Бывают обстоятельства, когда отпуск без сохранения заработной платы - единственный выход для работника и работодателя. Рассмотрим, кому предоставляется отпуск без сохранения заработной платы и на какой максимальный срок.
7795

Відповіді на запитання автора