Відповідь
Помилки у поданому податковому розрахунку, що має статус «звітний», може виявити бухгалтер самостійно або контролюючий орган, який надсилає до установи відповідне повідомлення.
Якщо форма 1ДФ зі статусом «звітний» вже подана, але термін подання ще не минув, для виправлення помилок установа подає новий (виправлений) податковий розрахунок зі статусом «звітний новий» за поточний звітний період.
Якщо термін подання минув, аби виправити помилки, потрібно подати податковий розрахунок сум доходу 1ДФ зі статусом «уточнюючий» за відповідний звітний період. «Уточнюючий» розрахунок складають по-різному залежно від того, у якому розділі слід виправити помилки.
У статті знайдете актуальні бланки місячної та квартальної форм звітів. Розглянемо інструкції з заповнення форм № 1-ПВ та терміни їх подання
Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання, адже є сумісники, декретниці, мобілізовані, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розбиратися на прикладах, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
У статті зібрали актуальні бланки статистичної звітності. Експерт розповість, які статистичні звіти й коли подавати бюджетним установам.
Завершальним фінансовим звітом є примітки до фінансової звітності. Для бюджетних установ – це форма 5-дс. У консультації надамо бланк форми 5-дс та повну інструкцію зі складання приміток до річної фінансової звітності бюджетної установи. Підкажемо також на що звернути особливу увагу під час заповнення приміток до фінансової звітності.
Конкретизуємо всі показники, які має заповнити головний розпорядник коштів місцевого бюджету в оновленому Звіті про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2024 рік. Також покажемо зразок заповнення Звіту про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету 2024 за існуючою формою.