Бухгалтер — магістр чи спеціаліст?

5146

Запитання

«Бухгалтер (з дипломом спеціаліста)» у Класифікаторі професій змінено на «Бухгалтер (з дипломом магістра)». Як бути, якщо на цій посаді працівник з дипломом спеціаліста, а не магістра?

Відповідь

Зразок посадової інструкції бухгалтера СКАЧАТИ

Зміною № 6 до Національного класифікатора України «Класифікатор професій ДК 003:2010» (далі — КП) змінено професійну назву роботи «Бухгалтер (з дипломом спеціаліста)» на «Бухгалтер (з дипломом магістра)» з кодом КП 2411.2. Це обумовлено змінами у системі вищої освіти та узгодженням КП із Законом «Про вищу освіту» від 01.07.2014 № 1556-VII.

Звернімо увагу на розділ XV цього закону «Прикінцеві та перехідні положення»: «Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повна вища освіта) після набрання чинності цим Законом прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра».

Отже, бухгалтер може й надалі працювати на своїй посаді — кадрові ротації не потрібні.


УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Табель обліку робочого часу 2024 – бланк | зразок заповнення

Табель обліку робочого часу – це первинний документ, який містить перелік усіх працівників установи з відмітками про те, як вони відпрацювали робочий час протягом облікового періоду. Без цієї інформації заробітну плату працівникові не нарахуєш. То хто, коли і як складає табель?
151257

Господарський договір бюджетної установи

Господарський договір бюджетної установи – типи, види, істотні умови, порядок укладання та розірвання, перевірки. З якими господарськими договорами зазвичай мають справу бюджетники, чи є в них певні особливості?
14351