Працівник відсудив зарплату: хто і коли сплачує ПДФО

1624

Запитання

Працівник відсудив у роботодавця компенсацію середньої зарплати за період затримки розрахунку при звільненні. Хто і коли сплачує ПДФО?

Відповідь

Із середньої заробітної плати за час затримки розрахунку при звільненні роботодавець сплачує податки на загальних підставах. Так відзначає ДФС у своєму листі № 2430/6/99-99-13-02-03-15/ІПК від 01.06.2018.

Це означає, що роботодавець, який програв суд, навіть якщо він не виплатив дохід працівникові, все одно повинен перерахувати ПДФО і військовий збір до бюджету в місячний податковий період з моменту нарахування працівникові доходу за рішенням суду.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Ознаки доходу для заповнення форми 4ДФ 2024 року

Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
24498

Плата за землю: приклад заповнення декларації

Землекористувачі чи орендарі земельних ділянок мають подавати до ДПС звітність з плати за землю – податкову декларацію. Податкова декларація з плати за землю – покрокова інструкція заповнення й зразок. Також знайдете про застосування звільнення від плати за землю під час війни та його декларування.
43656

Транспортний податок 2024: ставка, облік, декларація

Мінекономіки опублікувало Перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню транспортним податком у 2024 році. Коли, скільки та за які автомобілі потрібно сплачувати транспортний податок 2024 – у статті.
12446

Рахунки ЄСВ 2024

Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не змінювались з 2021 року. Бухгалтер, який перераховує ЄСВ, має знати які є види рахунків та коли їх використовувати, де завжди будуть актуальні реквізити рахунків, як правильно заповнювати призначення платежу у платіжній інструкції та що робити, якщо ЄСВ сплатили на інший рахунок (для зарахування зарплатних податків – ПДФО/військового збору).
507