Коли можна не розміщувати оголошення про оренду нерухомого майна

291

Запитання

У яких випадках орендодавець не розміщує оголошення про намір передати в оренду майно і укладає договір без проведення конкурсу?

Відповідь

Такі випадки передбачає абзац 4 частини 4 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 № 2269-XII (далі — Закон № 2269), а саме коли орендодавець отримує заяву про оренду майна від:

  • бюджетної установи, музею, підприємства чи громадської організації у сфері культури і мистецтв (у т. ч. національної творчої спілки або її членів під творчі майстерні);
  • релігійної організації для забезпечення проведення релігійних обрядів та церемоній,
  • громадської організації ветеранів або інвалідів;
  • реабілітаційних установ для інвалідів та дітей-інвалідів;
  • державних та комунальних спеціалізованих підприємств, установ та закладів соціального обслуговування, що надають соціальні послуги відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» від 19.06.2003 № 966-IV;
  • Пенсійного фонду України та його органів;
  • державних видавництв і підприємств книгорозповсюдження, що забезпечують підготовку, випуск та (чи) розповсюдження не менш як 50% книжкової продукції державною мовою (за винятком видань рекламного та еротичного характеру).

Укладають договір оренди із суб’єктами виборчого процесу з метою проведення публічних зборів, дебатів, дискусій під час та на період виборчої компанії без конкурсу в тому порядку, у якому надходили відповідні заяви до орендодавця.

Також орендодавець не розміщує оголошення про намір передати в оренду майно і укладає договір без проведення конкурсу, якщо він передає майно в оренду на короткий строк — не більше п’яти днів та без права продовження строку дії договору оренди.

тест для бухгалтерів

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Штатний розпис 2024

Окремі форми штатного розпису змінили, кого це стосується, яку форму штатного розпису обрати та як заповнити розглянемо далі у публікації.
150575