Коли можна не розміщувати оголошення про оренду нерухомого майна

262

Запитання

У яких випадках орендодавець не розміщує оголошення про намір передати в оренду майно і укладає договір без проведення конкурсу?

Відповідь

Такі випадки передбачає абзац 4 частини 4 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 № 2269-XII (далі — Закон № 2269), а саме коли орендодавець отримує заяву про оренду майна від:

  • бюджетної установи, музею, підприємства чи громадської організації у сфері культури і мистецтв (у т. ч. національної творчої спілки або її членів під творчі майстерні);
  • релігійної організації для забезпечення проведення релігійних обрядів та церемоній,
  • громадської організації ветеранів або інвалідів;
  • реабілітаційних установ для інвалідів та дітей-інвалідів;
  • державних та комунальних спеціалізованих підприємств, установ та закладів соціального обслуговування, що надають соціальні послуги відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» від 19.06.2003 № 966-IV;
  • Пенсійного фонду України та його органів;
  • державних видавництв і підприємств книгорозповсюдження, що забезпечують підготовку, випуск та (чи) розповсюдження не менш як 50% книжкової продукції державною мовою (за винятком видань рекламного та еротичного характеру).

Укладають договір оренди із суб’єктами виборчого процесу з метою проведення публічних зборів, дебатів, дискусій під час та на період виборчої компанії без конкурсу в тому порядку, у якому надходили відповідні заяви до орендодавця.

Також орендодавець не розміщує оголошення про намір передати в оренду майно і укладає договір без проведення конкурсу, якщо він передає майно в оренду на короткий строк — не більше п’яти днів та без права продовження строку дії договору оренди.

відпустка на дітей заява

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Строковий трудовий договір для працівника – зразок

Щоб замінити тимчасово переведеного або відстороненого працівника, а також вчасно регулювати кількість працівників в установі залежно від обсягу надаваних послуг роботодавець може приймати працівника на роботу за строковим трудовим договором (або контрактом).
74285

Довідка про трудовий та страховий стаж

Отримати довідку ПФУ про трудовий та страховий стаж можуть і працівник, і роботодавець. Розкажемо, як це зробити онлайн, як рахувати стаж за цією довідкою.
21792

Доповідна записка – бланк та зразок

✔️Доповідна записка – це документ, який інформує керівника вищого рівня щодо ситуації, яка склалася, певні події, результати роботи. Як скласти доповідну записку? Які є вимоги щодо її змісту? Наведемо зразки для різних робочих ситуацій.
93700

Довідка ОК-5 для підтвердження страхового стажу

Якщо працівник працює менше року чи шести місяців і захворів, бухгалтеру аби правильно нарахувати допомогу по тимчасовій непрацездатності чи допомогу по вагітності та пологах потрібно знати страховий стаж працівника. Розглянемо чим потрібно підтверджувати страховий стаж та чи потрібно вимагати від працівника довідку за формою № ОК-5.
35381