Договір оренди нерухомого майна: чи можна розірвати достроково

1212

Запитання

Чи можна достроково розірвати договір оренди державного нерухомого майна?

Відповідь

Щоб ефективно використовувати державне майно, установи передають його в оренду фізичним та юридичним особам. Для цього укладають договір оренди. Передачу майна в оренду регулює Закон України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 № 2269—XII.

Якщо орендар відмовляється використовувати об’єкт оренди до закінчення терміну дії договору, він має підписати додаткову угоду з орендодавцем та повернути майно на підставі акта приймання-передачі.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Видаткова накладна – бланк | зразок

Видаткова накладна – це первинний документ, який дає змогу обліковувати рух матеріальних цінностей, тож використовують бланк чи не всі установи. І хоча бухгалтери мають з нею справу мало не щодня, запитань щодо заповнення багато. Відповімо на найбільш поширені та дамо зразок.
118670

Акт приймання-передачі – бланк | зразок

✔️ Акт приймання-передачі основних засобів, майна, робіт, послуг має не одну форму. ✔️ Коли та яку застосовувати 2024 року, а також їх бланки та зразки – у статті.
298907

Міжбюджетні трансферти – облік

Як правильно відобразити в обліку ОТГ міжбюджетні трансферти, як задокументувати операції з їхньої передачі та які субрахунки використовувати - експертний досвід.
9688

Переоцінка основних засобів: проводки

В балансі бюджетної установи усі активи, у т. ч. основні засоби, визнають за вартістю придбання, яка з часом змінюється. І тоді потрібна переоцінка основних засобів.
17792