Куди подавати звітність та платити податки у разі зміни місцезнаходження?

289

Запитання

Куди сплачувати ПДВ, ПДФО, ЄСВ та подавати звітність установам, які протягом календарного року змінили місцезнаходження зі зміною адміністративно-територіальної одиниці?

Відповідь

Установи, які протягом календарного року двічі змінили місцезнаходження зі зміною адміністративно-територіальної одиниці, мають:

1. сплачувати ПДВ, ПДФО та подавати податкові декларації (розрахунки, звіти) з таких податків до:

  • основного місця обліку, тобто до контролюючого органу, в якому вони перебували на обліку до реєстрації зміни місцезнаходження вперше;
  • неосновного місця обліку — до контролюючого органу, в якому платник податків обліковується з ознакою того, що він є платником податків до закінчення року;

2. подавати звітність про суми нарахованого ЄСВ та сплачувати його за звітний період, у якому установа змінила місцезнаходження (з першого до останнього календарного числа звітного періоду), — до контролюючого органу, що відповідає новому місцезнаходженню (основне місце обліку).

Джерело: ІПК від 28.09.2018 № 4251/6/99-99-08-01-01-15/ІПК

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Ознаки доходу для заповнення форми 4ДФ 2024 року

Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
24500

Плата за землю: приклад заповнення декларації

Землекористувачі чи орендарі земельних ділянок мають подавати до ДПС звітність з плати за землю – податкову декларацію. Податкова декларація з плати за землю – покрокова інструкція заповнення й зразок. Також знайдете про застосування звільнення від плати за землю під час війни та його декларування.
43656

Податкова накладна 2024: порядок заповнення

З 01 серпня минулого року діє оновлена форма податкової накладної. Як заповнити діючу форму – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
88229

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
75742