На якому субрахунку слід обліковувати папір офсетний?

2217

Запитання

На якому субрахунку слід обліковувати папір офсетний?

Відповідь

До 2017 року папір офсетний бюджетні установи обліковували на субрахунку 234 «Господарські матеріали і канцелярське приладдя». Нині матеріальні цінності, облік яких до 2017 року бюджетні установи вели на субрахунку 234, обліковують залежно від їх призначення на трьох субрахунках:

  • 1812 «Малоцінні та швидкозношувані предмети»;
  • 1512 «Медикаменти і перев’язувальні засоби»;
  • 1513 «Будівельні матеріали».

Це визначено в Порядку застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженому наказом Мінфіну від 29.12.2015 № 1219. Про це йдеться і в «Методичних рекомендаціях зі співставлення субрахунків бухгалтерського обліку та перенесення залишків», затверджених наказом Мінфіну від 21.12.2016 № 1127.

Отже, нині папір офсетний бюджетні установи обліковують на субрахунку 1812 «Малоцінні та швидкозношувані предмети».

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Облік відпусток

Роботодавець зобов’язаний вести облік відпусток, що надають працівникам. І хоча цю вимогу визначає стаття 10 Закону про відпустки, яка врегульовує порядок надання щорічних відпусток, все ж обліковувати потрібно всі види відпустки у розрізі працівників. Їх обліковує кадрова служба установи або спеціаліст, на якого покладені обов’язки з кадрового обліку, але не бухгалтер. Бухгалтер ні до оформлення відпусток, ні до їх обліку відношення немає.
3132

Видаткова накладна – бланк | зразок

Видаткова накладна – це первинний документ, який дає змогу обліковувати рух матеріальних цінностей, тож використовують бланк чи не всі установи. І хоча бухгалтери мають з нею справу мало не щодня, запитань щодо заповнення багато. Відповімо на найбільш поширені та дамо зразок.
119091

Акт приймання-передачі – бланк | зразок

✔️ Акт приймання-передачі основних засобів, майна, робіт, послуг має не одну форму. ✔️ Коли та яку застосовувати 2024 року, а також їх бланки та зразки – у статті.
300069

Міжбюджетні трансферти – облік

Як правильно відобразити в обліку ОТГ міжбюджетні трансферти, як задокументувати операції з їхньої передачі та які субрахунки використовувати - експертний досвід.
9718