Де зберігати графіки роботи працівників

1845

Запитання

Де зберігати графіки роботи працівників: у відділі кадрів чи бухгалтерії?

Відповідь

Графіки роботи зберігайте у відділі кадрів, якщо їх складає саме кадрова служба.

При працевлаштуванні з працівником укладають трудовий договір, який оформлюють наказом чи розпорядженням роботодавця (ч. 3 ст. 24 КЗпП). Наказ про прийняття на роботу можна скласти за типовою формою № П-1 «Наказ (розпорядження) про прийняття на роботу», затвердженою наказом Держстату від 05.12.2008 № 489, або за формою, відмінною від типової.

У цьому наказі роботодавець має вказати умови роботи працівника, у т. ч. особливості графіка роботи: неповний чи скорочений робочий час, змінний графік роботи тощо. Накази про прийняття треба зберігати у відділі кадрів. До бухгалтерії — надавати копії.

Оригінали графіків роботи зберігайте у відділі кадрів, якщо він їх складає. Копії графіків роботи працівника надавайте табельнику, щоб правильно складав табель, та керівнику працівника, щоб контролював вихід підлеглих на роботу.

меми про бухгалтерів

Працюйте, відпочивайте й не забувайте, що поки ціни у відпустці – працюють знижки на передплату е-журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата».

Поспішайте – даруємо 2000 грн на передплату.

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Відрядження в бюджетних установах: оформлення та оплата

Відрядження оплачуються відповідно до умов колективного чи трудового договору. Про останні зміни в оплаті відряджень у бюджетних установах. Про порядок оформлення й оплати відряджень, з прикладами розрахунків – у цьому огляді.
152392

Строковий трудовий договір для працівника – зразок

Щоб замінити тимчасово переведеного або відстороненого працівника, а також вчасно регулювати кількість працівників в установі залежно від обсягу надаваних послуг роботодавець може приймати працівника на роботу за строковим трудовим договором (або контрактом).
74785

Довідка про трудовий та страховий стаж

Отримати довідку ПФУ про трудовий та страховий стаж можуть і працівник, і роботодавець. Розкажемо, як це зробити онлайн, як рахувати стаж за цією довідкою.
21999

Доповідна записка – бланк та зразок

✔️Доповідна записка – це документ, який інформує керівника вищого рівня щодо ситуації, яка склалася, певні події, результати роботи. Як скласти доповідну записку? Які є вимоги щодо її змісту? Наведемо зразки для різних робочих ситуацій.
94099