Чи треба оплачувати підвищення кваліфікації сестри медичної дошкільного закладу?

1418

Запитання

Хто має оплатити курси підвищення кваліфікації сестрі медичній дошкільного закладу?

Відповідь

Професійне навчання та підвищення кваліфікації медичних працівників будь-яких закладів незалежно від форми власності й відомчої приналежності входить до обов’язків роботодавця. Це стосується й фінансування зазначених заходів. Така норма закріплена у статті 201 Кодексу законів про працю України від 10.12.1971 № 322-VIII, де визначено, що для професійної підготовки й підвищення кваліфікації працівників власник або уповноважений ним орган організує індивідуальне, бригадне, курсове та інше виробниче навчання за рахунок підприємства, організації, установи.

Отже, у випадку з навчанням сестри медичної дошкільного закладу оплатити курси підвищення кваліфікації має засновник цього дошкільного закладу.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Господарський договір бюджетної установи

Господарський договір бюджетної установи – типи, види, істотні умови, порядок укладання та розірвання, перевірки. З якими господарськими договорами зазвичай мають справу бюджетники, чи є в них певні особливості?
14176

Копія наказу про звільнення – зразок

Замість трудової книжки закон передбачає інший обов’язковий документ, який треба видати під час звільнення – копія наказу про звільнення.
60412