Що змінилося в заповненні інформації про контрагентів на веб-порталі Є-data ?

781

Запитання

Нещодавно розробники веб-порталу Є-data змінили форму інформації про укладені за звітний період договори. Що змінилося в заповненні інформації про контрагентів на веб-порталі Є-data ?

Відповідь

Нині користувачі можуть вносити дані по багатосторонніх договорах чи додаткових угодах та зазначати всіх контрагентів. Інформацію про контрагента тепер можна змінювати в процесі виконання договору.

►Які штрафи і відповідальність передбачені за неоприлюднення інформації на Є-дата

Проте під час роботи на веб-порталі все ж виникають певні незручності. Наприклад, потрібно багаторазово вносити одну й ту саму інформацію про контрагента в різні документи. Уникнути повторів можна було б завдяки інтеграції веб-порталу з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). Тоді користувач вказував би лише ЄДРПОУ/ІНН контрагента, а решту інформації веб-портал заповнював би автоматично.

►Як оприлюднювати інформацію про використання бюджетних коштів

Однак інтеграція з ЄДР має певні недоліки: по-перше, доступ до ЄДР є платним, по-друге — реєстр не передає даних по ІНН фізичних осіб — підприємців/приватних підприємств, оскільки дотримується норм Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI. Як би там не було, переговори щодо інтеграції з ЄДР тривають.

Аби було зручніше вносити дані про контрагента, ми вирішили впровадити «Довідник контрагентів» у службовому кабінеті користувача.

передплата журнал для бухгалтерів

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Державний бюджет 2025

Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік» враховуючи пропозиції комітету ВРУ з питань бюджету. Наразі документ готується на підпис. Після підписання главою держави та офіційного оприлюднення тексту закону, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
363

Відшкодування комунальних послуг орендарями

Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
33603

Програмна класифікація видатків: обираємо назву бюджетної програми

У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
1575

Реєстрація бюджетних зобов’язань: робочі ситуації

Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
34681

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
343058