Що змінилося в заповненні інформації про контрагентів на веб-порталі Є-data ?

606

Запитання

Нещодавно розробники веб-порталу Є-data змінили форму інформації про укладені за звітний період договори. Що змінилося в заповненні інформації про контрагентів на веб-порталі Є-data ?

Відповідь

Нині користувачі можуть вносити дані по багатосторонніх договорах чи додаткових угодах та зазначати всіх контрагентів. Інформацію про контрагента тепер можна змінювати в процесі виконання договору.

►Які штрафи і відповідальність передбачені за неоприлюднення інформації на Є-дата

Проте під час роботи на веб-порталі все ж виникають певні незручності. Наприклад, потрібно багаторазово вносити одну й ту саму інформацію про контрагента в різні документи. Уникнути повторів можна було б завдяки інтеграції веб-порталу з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). Тоді користувач вказував би лише ЄДРПОУ/ІНН контрагента, а решту інформації веб-портал заповнював би автоматично.

►Як оприлюднювати інформацію про використання бюджетних коштів

Однак інтеграція з ЄДР має певні недоліки: по-перше, доступ до ЄДР є платним, по-друге — реєстр не передає даних по ІНН фізичних осіб — підприємців/приватних підприємств, оскільки дотримується норм Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI. Як би там не було, переговори щодо інтеграції з ЄДР тривають.

Аби було зручніше вносити дані про контрагента, ми вирішили впровадити «Довідник контрагентів» у службовому кабінеті користувача.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
273625

Методика розрахунку орендної плати: визначаємо розмір, індексуємо, розподіляємо

За оренду державного/комунального майна орендарі сплачують орендну плату установі – орендодавцю/балансоутримувачу. Розмір її за перший місяць/добу/годину визначає договір оренди. Та перед укладенням договору орендодавець/балансоутримувач має визначати її розмір. Як визначити/розрахувати орендну плату розглянемо далі.
24100

Заява про відкриття та закриття рахунків

Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації бюджетної установи. А після набуття чинності наказу Мінфіну від 18.01.2024 № 23 додатково Казначейство у тримісячний строк переукладатиме з клієнтами договори про здійснення розрахунково-касового обслуговування. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
31693

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді.
12409