Що змінилося в заповненні інформації про контрагентів на веб-порталі Є-data ?

963

Запитання

Нещодавно розробники веб-порталу Є-data змінили форму інформації про укладені за звітний період договори. Що змінилося в заповненні інформації про контрагентів на веб-порталі Є-data ?

Відповідь

Нині користувачі можуть вносити дані по багатосторонніх договорах чи додаткових угодах та зазначати всіх контрагентів. Інформацію про контрагента тепер можна змінювати в процесі виконання договору.

►Які штрафи і відповідальність передбачені за неоприлюднення інформації на Є-дата

Проте під час роботи на веб-порталі все ж виникають певні незручності. Наприклад, потрібно багаторазово вносити одну й ту саму інформацію про контрагента в різні документи. Уникнути повторів можна було б завдяки інтеграції веб-порталу з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). Тоді користувач вказував би лише ЄДРПОУ/ІНН контрагента, а решту інформації веб-портал заповнював би автоматично.

►Як оприлюднювати інформацію про використання бюджетних коштів

Однак інтеграція з ЄДР має певні недоліки: по-перше, доступ до ЄДР є платним, по-друге — реєстр не передає даних по ІНН фізичних осіб — підприємців/приватних підприємств, оскільки дотримується норм Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI. Як би там не було, переговори щодо інтеграції з ЄДР тривають.

Аби було зручніше вносити дані про контрагента, ми вирішили впровадити «Довідник контрагентів» у службовому кабінеті користувача.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як розпорядник бюджетних коштів відповідає за помилки одержувача

Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
22378

Витрати на освітню субвенцію у 2025 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
8926

Коди економічної класифікації видатків бюджету 2025: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
422197

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
182377

Заява про відкриття та закриття рахунків

Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
51514