Який розмір ЄВ при нарахуванні середнього заробітку мобілізованому працівнику-особі з інвалідністю

501

Запитання

Який розмір ЄВ застосовують ЮО-роботодавці при нарахуванні середнього заробітку мобілізованому працівнику-особі з інвалідністю

Відповідь

УВАГА! Нові показники для нарахування ЄСВ

При нарахуванні середнього заробітку мобілізованому працівнику, який має групу інвалідності, підтверджену довідкою до акта огляду в медико-соціальній експертній комісії, юридична особа нараховує єдиний внесок у розмірі 8,41 відсотка.

ЗІР, категорія 201.04.01

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54808

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2548

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81782