Чи можна оформити передплату за рахунок батьківських коштів

333
Автор
керівник групи експертів з бюджетного обліку

Запитання

Директор школи бажає оформити передплату бухгалтерського видання, але не має відповідних асигнувань у кошторисі. Чи можна передплатити періодичні видання за рахунок батьківських коштів, які надходять до закладу як благодійна допомога?

Відповідь

Так, можна. Пояснимо чому.

Калькулятор штрафів

Витрачати кошти першої підгрупи другої групи власних надходжень можна на організацію своєї основної діяльності. Утім, благодійник цілком може визначити цілі, на які можна витрачати внески самостійно. Якщо ж батьки надали школі грошові кошти і не визначили конкретних напрямів їхнього використання, їх має встановити керівник закладу.

Зауважимо, прийом благодійних внесків від фізичних і юридичних осіб відбувається тільки на добровільній основі (лист МОН від 05.09.2013 № 1/9-608). Якщо такі кошти надійшли на рахунок закладу, бухгалтер має оформити відповідну документацію та відобразити такі операції в бухгалтерському обліку.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Анкета про виконання головним бухгалтером бюджетником своїх повноважень – зразок заповнення

⚡️Триває оцінювання діяльності головних бухгалтерів. Публікуємо зразок анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. Перевірте, чи коректно заповнили анкету у 2024 році, адже ще є час на виправлення.
76910

Доплати бюджетникам – 2024

Посадові оклади в бюджетних установах нині не великі. Однак збільшити заробіток працівників дають змогу інші виплати, як-то доплати, надбавки, премії. Саме про стимулюючі доплати і надбавки в бюджетних установах 2024 поговоримо докладно.
29103