Чи потрібно оподатковувати лікувально-профілактичне харчування

1043

Запитання

Чи потрібно оподатковувати лікувально-профілактичне харчування?

Відповідь

лікувально-профілактичне харчування

ВИМОГИ ДО ГРАФІКУ ВІДПУСТОК НА 2023 РІК

ДПС пояснює правила оподатковування місячного доходу працівників, яким  належить безоплатне лікувально-профілактичного харчування за важкі та шкідливі умови праці.

Забезпечення лікувально-профілактичним харчуванням гарантується ст. 7 Закону «Про охорону праці» та ст. 166 Кодексу законів про працю.

Передбачено, що грошова компенсація на придбання лікувально-профілактичного харчування, молока або рівноцінних йому харчових продуктів виплачується працівнику при роз’їзному характері роботи.

До оподатковуваного доходу включаються суми грошового або майнового відшкодування будь-яких витрат або втрат платника податку, крім тих, що обов’язково відшкодовуються згідно із законом за рахунок бюджету. Отже вартість безоплатного лікувально-профілактичного харчування не оподатковується.

 

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54593

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2523

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81657