Що робити працівнику, якщо він не погоджується із призупиненням трудового договору

421

Запитання

Що має робити працівник, якщо він не погоджується із наказом про призупинення дії трудового договору?

Відповідь

Детальний матеріал

Строковий трудовий договір для працівника – зразок

Переглянути

Що має робити працівник, якщо він не погоджується із наказом про призупинення дії трудового договору

Калькулятор стажу

В такому випадку працівник особисто або через профспілку має право оскаржити наказ до Державної служби України з питань праці або її територіальних органів.

У разі відсутності підстав для призупинення дії трудового договору інспектор праці може внести припис про усунення виявлених порушень (за погодженням військової адміністрації).

Такий припис є обов’язковим до виконання роботодавцем протягом 14 календарних днів з дня його отримання.

У разі незгоди працівника (працівників) із наказом (розпорядженням) роботодавця про призупинення дії трудового договору, виданим до набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин», таким працівником (працівниками) відповідний наказ (розпорядження) може бути оскаржений до Держпраці. Держслужба за погодженням з військовою адміністрацією має повноваження визнати наказ або розпорядження такими, що втратили чинність.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Господарський договір бюджетної установи

Господарський договір бюджетної установи – типи, види, істотні умови, порядок укладання та розірвання, перевірки. З якими господарськими договорами зазвичай мають справу бюджетники, чи є в них певні особливості?
14181

Копія наказу про звільнення – зразок

Замість трудової книжки закон передбачає інший обов’язковий документ, який треба видати під час звільнення – копія наказу про звільнення.
60478