Як виправити дівоче прізвище у трудовій книжці

2721

Запитання

Хто і як може виправити неправильне написання прізвища у трудовій книжці?

Відповідь

Детальний матеріал

Сканкопії трудової книжки – як передавати ПФУ

Переглянути

Хто і як може виправити неправильне написання прізвища у трудовій книжці

Калькулятор стажу

Якщо у трудовій книжці виявлено неправильне написання прізвища, виправити ці дані може роботодавець, у якого робітник працює зараз, зокрема:

  • колишнє прізвище має бути закреслено однією рискою і поряд записане нове;
  • при цьому на внутрішньому боці обкладинки обов’язково вказати інформацію про документ, на підставі якого виправлено запис (паспорт, свідоцтво про шлюб тощо), його реквізити: номер та дата видачі;
  • ця інформація має бути завірена підписом відповідальної особи та печаткою (за наявності).

Якщо робітник наразі не працює, для виправлення запису можна звернутися на підприємство, де такий запис було зроблено. Якщо підприємство, яке внесло до трудової неправильний або неточний запис, ліквідоване, відповідний запис робить його правонаступник. 

Довідково

Трудова книжка є основним документом, що підтверджує стаж роботи за період до впровадження персоніфікованого обліку у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. З 1 січня 2004 року інформація про страховий стаж зараховується лише за даними реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

За інформацією ПФУ

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою