Відповіді на запитання за темою Премії

Кого і за що має право преміювати начальник обласної військової адміністрації
Чи може начальник обласної військової адміністрації преміювати начальників військових адміністрацій населених пунктів відповідної області, у тому числі військовослужбовців, відряджених до відповідних військових адміністрацій населених пунктів?
416
Чи можна надати премію суміснику
Особа працює в установі за зовнішнім сумісництвом без запису в трудовій книжці. Чи має право керівник установи преміювати такого працівника?
9999
Премією нівелюємо підвищення зарплати: що з індексацією
Зарплата працівника складається з окладу та премії. Премію щомісяця/щокварталу змінюють (зменшують/збільшують). Підвищення окладів було 1 січня 2020-го. Із 1 січня 2021-го оклад підвищили, але суму премії зменшили. Виходить, що загальна сума зарплати не змінилася. Який базовий місяць індексації для цього працівника? Чи фіксувати суму індексації?
1138
Премія посадовим особам ОМС
Як правильно нараховувати премію посадовим особам органів місцевого самоврядування — із середньомісячної зарплати чи з посадового окладу?
1044
Чи потрібен дозвіл вищого органу на виплату надбавки та премії директору КНП
Контракт директора КНП передбачає: надбавку за складність та напруженість — 50% посадового окладу; щомісячну премію — 100% посадового окладу за наявності фонду економії заробітної плати; матеріальну допомогу на соціально-побутові потреби. Контракт підписав міський голова. Чи потрібен для цих виплат наказ начальника відділу охорони здоров’я або достатньо внутрішнього наказу директора з посиланням на контракт?
4229
Працівника попередили про скорочення. Чи можна виплатити премію
Працівника установи попередили про те, що з ним розривають трудовий договір через скорочення штату. Чи має право працівник, якого попереджено про майбутнє звільнення у зв’язку зі скороченням штату, на виплату премії протягом двомісячного строку попередження?
684