Станом на 1 вересня місцеві бюджети отримали 9,3 млрд грн із держбюджету: Мінфін

Кабмін забезпечив перерахування міжбюджетних трансфертів місцевим бюджетам в обсязі 92,7 млрд грн, що становить 83% від передбачених розписом асигнувань.

transfert06_09-min.png

Платні послуги. Самотест для бюджетних установ ⏩

Зокрема:

  • базову дотацію перераховано в сумі 10,9 млрд грн, або 100% до розпису асигнувань;
  • освітню субвенцію перераховано в сумі 67,3 млрд грн, або 100% до розпису.

У серпні 2022 року місцеві бюджети отримали 6,2 млрд грн трансфертів.

Також у розпорядженні органів місцевого самоврядування щомісячно залишається реверсна дотація, яку не перераховують до державного бюджету в умовах воєнного часу, в обсязі 899 млн гривень.

Залишки коштів на рахунках за загальним і спеціальним фондами за січень — серпень 2022 року збільшились на 76,4 млрд грн і станом на 01.09.2022 становлять 132,8 млрд грн.

Мінфін зазначив, що залишки коштів збільшилися у всіх регіонах України.

За матеріалами Мінфіну

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Відшкодування комунальних послуг орендарями

Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
33537

Програмна класифікація видатків: обираємо назву бюджетної програми

У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
1554

Реєстрація бюджетних зобов’язань: робочі ситуації

Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
34601

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
342452

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді