Статті за темою Фінансова звітність

Примітки до фінансової звітності бюджетної установи – Форма 5-дс
Завершальним фінансовим звітом є примітки до фінансової звітності. Для бюджетних установ – це форма 5-дс. У консультації – форма 5-дс бланк та повна інструкція, як скласти примітки до річної фінансової звітності бюджетної установи, на що звернути увагу під час заповнення приміток до фінансової звітності.
58310
Баланс форма 1-дс – експертний зразок
Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2023 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт, а також надасть зразок заповнення.
67931
Звіт про заборгованість за бюджетними коштами – як заповнити
Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок.
30216
Звіт про власний капітал за 2023 рік
Звіт про власний капітал (форма № 4-дс) – один із звітів, які подають у складі річної фінансової звітності. Докладно розглянемо, яку інформацію слід розкривати у цьому звіті.
33273
Бланки фінансової звітності
Для бухгалтера підготовка до фінзвітності без перебільшення — гаряча пора, чергова нагода перевірити, чи правильно він вів бухоблік. На допомогу - всі бланки.
21126
Виправлення помилок у фінансовій звітності
Ніхто не застрахований від помилок. Тому навіть найдосвідченішому бухгалтеру доводиться їх виправляти. Про виправлення помилок у фінансовій звітності і поговоримо.
27582
Інвентаризація бюджетних установ 2022
Кожна установа повинна проводити річну інвентаризацію, щоб відобразити повну та достовірну інформацію про стан активів та зобов’язань у річній фінансовій звітності.
5668