Довідка ОК-7 для лікарняного – це довідка про страховий стаж. Ці дані обов'язкові для нарахування виплат по лікарняним. Врахуйте в роботі наші рекомендації.
Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
Страховий стаж – це показник, який необхідний бухгалтеру для лікарняних і декретних. Він відрізняється від трудового стажу та має свої правила нарахування.
Отримати довідку ПФУ про трудовий та страховий стаж можуть і працівник, і роботодавець. Розкажемо, як це зробити онлайн, як рахувати стаж за цією довідкою.
Якщо працівник працює менше року чи шести місяців і захворів, бухгалтеру аби правильно нарахувати допомогу по тимчасовій непрацездатності чи допомогу по вагітності та пологах потрібно знати страховий стаж працівника. Розглянемо чим потрібно підтверджувати страховий стаж та чи потрібно вимагати від працівника довідку за формою № ОК-5.
Щоб не помилитися в сумі лікарняних та не наразитися на штрафи від ФСС, бухгалтер має не лише отримати відомості про страховий стаж, а й правильно їх застосувати для оплати е‑лікарняних.
Дана робота присвячена питанням нарахування пенсій для службовців, які працюють в місцевому самоврядуванні.
Чи включається військова служба до стажу державної служби та служби в органах місцевого самоврядування (ОМС), як це впливає на додаткову відпустку, чи однакові правила для “строковиків” і “контрактників” – відповідні на ці питання у консультації.
Посадовці органів місцевого самоврядування (ОМС) і держслужбовці мають багато чого спільного. Чи є можливість посадовцю ОМС отримувати пенсію таку ж, як у держслужбовця у минулому?