Основні помилки при заповненні податкової звітності з екологічного податку

Податківці звертають увагу платників екологічного податку на правильність заповнення Податковій декларації екологічного  податку (далі —Звіт), повідомивши про помилки, виявлені у Звіті за ІІ квартал 2017 року.

Що заповнюють

У чому помиляються платники податку

Додатки Звіту

не враховують, що з 01.01.2017 ставки екологічного податку підвищено на 12% порівняно з 2016 роком

заповнюють не той додаток

Колонку 5 додатка 2

зазначають інший коефіцієнт, аніж передбачено Податковим кодексом України

Додатки 1-3

код забруднюючої речовини (відходів) зазначають не безпосередній, а загальний — код групи забруднюючої речовини (відходів), або взагалі його не зазначають

зазначають ставку, яка не відповідає зазначеному коду забруднюючої речовини (відходів)

Колонку 3 додатків 1-3

фактичний обсяг викидів або об’єкт оподаткування платниками зазначають в «кілограмах», а не в «тоннах», як передбачено додатками

Джерело:  Головне управління ДФС у Хмельницькій області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
81

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
24721

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1110

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
212281

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
297718