Як розпорядитися сумою, утриманою із зарплати працівника

Як розпорядитися сумою, утриманою із зарплати працівника

Ніхто не застрахований від помилок, головне — вчасно і правильно їх виправити. Деякі помилки виправити нескладно — достатньо оформити бухгалтерську довідку і відобразити її в обліку. Зовсім інша ситуація з помилками, яких бухгалтер припускається, коли нараховує зарплату. Тоді доводиться не лише донараховувати певні суми, а й утримувати їх із зарплати працівника. А це вже проблематично.

Іще гірше, коли бухгалтер виявить помилку, якої припустився, коли нараховував зарплату працівнику в минулому бюджетному році. Як такі помилки виправити, читайте у статті.

Як розпорядитися сумою, утриманою із зарплати працівника

ЧИТАТИ СТАТТЮ ☑️

Як розпорядитися сумою, утриманою із зарплати працівника
ІРИНА ПРОКОПЧУК,експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування
Щоб ви не марнували часу, ми розрахували всі базові показники для зарплатних розрахунків на 2022 рік!!!

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Індексація зарплати 2024

З 01.01.2024 буде відновлено дію Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 № 1282-XII (далі – Закон № 1282) і, відповідно, Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2023 № 1078 (далі – Порядок № 1078).
1395

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
7071

Погодинна оплата праці: особливості

Як впровадити погодинну оплату праці, які показники необхідні для розрахунку зарплати за такої оплати праці, як бути з мінімалкою та мінімальною базою ЄСВ, як оплачується погодинна викладацька робота? Відповіді – у даному огляді.
71161

Соціальні стандарти 2024

Державні соціальні стандарти – це встановлені соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначають рівні основних державних соціальних гарантій, таких як мінімальні розміри оплати праці, доходів громадян, пенсійного забезпечення, соціальної допомоги, розміри інших видів соціальних виплат, які забезпечують рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму.
742