АМУ та МОЗ провели онлайн нараду з питань виплати заробітних плат медпрацівникам

28 січня Асоціація міст України спільно з Міністерством охорони здоров'я України провела онлайн нараду для сільських, селищних, міських голів та їх заступників з питань виплат заробітних плат медичним працівникам.

Допомогатор


Серед учасників заходу, яких зібралось близько 960, була значна кількість представників органів місцевого самоврядування.

Доступ до відеозапису наради можна отримати у виконавчих директорів регіональних відділень Асоціації міст України.

АМУ звертає увагу органів місцевого самоврядування на роз'яснення Міністерства охорони здоров'я про особливості оплати праці фельдшерів та акушерок.

Попри те, що заступник Міністра охорони здоров'я України Олексій Яременко відповів на поставлені запитання, протягом однієї години не вдалося озвучити всі проблемні питання. За результатами заходу було опрацьовано цілий ряд звернень, які направлені до Міністерства охорони здоров'я. Отримані відповіді будуть оприлюднені на сайті Асоціації міст України та доведені до відома членів АМУ.

Джерело: Асоціація міст України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Касова книга – бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.
34576

Мінімальна зарплата у 2024 році

В нашій статті – як мінімальна зарплата в Україні у 2024 році впливає на основні соціальні показники та податки: виплати бюджетникам, пенсії, мінімальний розмір ЄСВ та мінімальну пенсію.
10674

Стаж служби в ОМС: як обчислювати швидко та без помилок

Вислуга років пов’язана з певними заохоченнями, які отримують службовці органів місцевого самоврядування. Через це питання кількості місяців стажу є суттєвим: це й надбавка, й додаткові дні відпустки. Як визначається стаж в ОМС – у цьому огляді.
13992

Облік лікарських засобів та медичних виробів: приклади від експерта

Як МОЗ рекомендує ЗОЗ вести бухгалтерський облік медикаментів та медичних виробів – у публікації розглянемо загальні положення, що стосуються як медзакладів, що є бюджетними установами, так і реорганізованих медзакладів-КНП.
27774

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді