Бюджетна декларація 2023-2025: Мінфін розпочав процес підготовки

Перший заступник Міністра фінансів України Денис Улютін провів онлайн-нараду з представниками міністерств щодо підготовки проекту Бюджетної декларації на 2023 ‒ 2025 роки.

 Бюджетна декларація 2023-2025: Мінфін розпочав процес підготовки

Калькулятор індексації зарплати


Під час зустрічі було наголошено про необхідність підготовки головними розпорядниками бюджетних коштів якісних пропозицій щодо цілей державної політики й обсягів додаткових витрат, необхідних для їх досягнення, що дозволить сформувати бачення бюджетної політики на середньострокову перспективу та здійснити розрахунок показників бюджету на 2023 ‒ 2025 роки.

Нагадуємо, що Бюджетна декларація на 2022 ‒ 2024 роки була схвалена Урядом та взята до відома парламентом відповідно до Постанови Верховної Ради України.

Бюджетний кодекс України передбачає, що Кабінет Міністрів України не пізніше 1 червня року, що передує плановому, схвалює Бюджетну декларацію. Після її схвалення прийнята раніше декларація втрачає чинність. З огляду на актуальні потреби держави, Мінфін здійснює роботу над цим документом щорічно.

Джерело: Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

меми про бухгалтерів

Працюйте, відпочивайте й не забувайте, що поки ціни у відпустці – працюють знижки на передплату е-журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата».

Поспішайте – даруємо 2000 грн на передплату.

Статті за темою

Усі статті за темою

Методика розрахунку орендної плати: визначаємо розмір, індексуємо, розподіляємо

За оренду державного/комунального майна орендарі сплачують орендну плату установі – орендодавцю/балансоутримувачу. Розмір її за перший місяць/добу/годину визначає договір оренди. Та перед укладенням договору орендодавець/балансоутримувач має визначати її розмір. Як визначити/розрахувати орендну плату розглянемо далі.
32366

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
159060

Довідка про зміни до кошторису

Як внести зміни до кошторису бюджетної установи: ➤ у яких ситуаціях вносити ➤ як змінювати кошторис ➤ у які строки ➤ довідка про зміни до кошторису - бланк ➤ зразок заповнення довідки про зміни до кошторису
69207

Платні послуги бюджетних установ

Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.
14359

Касова книга – бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.
35014

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді