Зміни у Порядку визначення предмета закупівлі

Мінекономрозвитку своїм наказом змінило Порядок визначення предмету закупівлі — у розділі II цього нормативно-правового акта з’явився новий пункт.

Відтак, предмет закупівлі послуг, необхідних для проведення Спільних міжурядових комісій з питань співробітництва та їх органів, замовники мають визначати за обсягом, номенклатурою та місцем надання послуг окремо щодо кожного заходу.

Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Наказ Мінекономрозвитку від 17.12.2018 1910

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33245

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4383

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
27060

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3253