Коли надбавку за складність, напруженість у роботі не можна зменшити

Коли надбавку за складність, напруженість у роботі не можна зменшити

Для окремих категорій працівників керівник установи може встановити надбавку за складність, напруженість у роботі. Звісно, всі працівники хочуть її отримати. Але є умови, за яких таку надбавку можна виплатити. Щоб упев[1]нитися, що надбавку за складність, напруженість у роботі ви виплачуєте правильно, перегляньте відповіді на найпоширеніші запитання наших читачів.

ЧИТАТИ ВІДПОВІДЬ ☑️

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ►►► закон про держслужбу ►►► мотиви зайняття посади державної служби ►►► зарплата та надбавки держслужбовцям ►►► соціальні гарантії держслужбовцям ►►► держслужба в умовах воєнного стану.
44539

Зарплата працівників вищої освіти 2023

Зарплата викладачів 2023: тарифна сітка на 2023 рік для працівників освіти ➤ інші схеми посадових окладів викладачів ➤ доплати і надбавки ➤ погодинна оплата праці ➤ приклади нарахування зарплати викладачам
202342

Надбавка за вислугу років – наказ

Надбавка за вислугу років надається зокрема бухгалтерам, державним службовцям, медичним, педагогічним та іншим працівникам бюджетної сфери. Як нараховується надбавка за вислугу років – у даній консультації.
211171

Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах

Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах — звична справа. Розповімо докладно про види надбавок, умови встановлення надбавок, розміри надбавок окремим категоріям працівників бюджетних установ.
73358

Військовий облік жінок і доплата за ведення у 2023 році

Зазвичай в бюджетних установах більшість із працівників — жінки. Як з 1 січня вести військовий облік на підприємстві старими силами? Порадимо, як впоратися з новими обсягами роботи і не порушити закон.
20116