На тлі військової загрози з боку Росії Президент України ініціює програму економічного патріотизму

Президент України Володимир Зеленський ініціює програму економічного патріотизму, яка передбачатиме цільову підтримку окремих галузей економіки, зменшення податкового навантаження на підприємців, обмеження перевірок і створення стимулів для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему.

На тлі військової загрози з боку Росії Президент України ініціює програму економічного патріотизму

СКАЧАТИ зразок цивільно-правового договору


Про це Глава держави оголосив у зверненні до громадян.

Як зазначив Президент, у той час, коли українські військові захищають країну, інші громадяни мають працювати, вкладати гроші в економіку держави, зокрема й для забезпечення фінансування армії.

«Патріот – це той, хто б’ється з ворогом за свою землю. І той, хто вкладається в неї грошима та створює на ній робочі місця. Тому ми запускаємо програму економічного патріотизму. Це додаткові стимули для локалізації нашого виробництва. Цільові програми підтримки окремих галузей», – сказав Володимир Зеленський.

За його словами, програма економічного патріотизму передбачає зменшення податкового навантаження на підприємців, обмеження перевірок, створення стимулів для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему. Крім того, завдяки цій програмі заплановано знизити ПДВ на бензин і дизель, що сприятиме зменшенню цін на пальне.

«Наша мета – здобуття економічної незалежності. Особливо в енергетиці», – зазначив Глава держави.

Президент закликав українських політиків у цей час бути державними діячами та відкинути свої амбіції заради України.

«Я зустрівся з усіма лідерами всіх парламентських фракцій і груп. Усі розуміють, що сьогодні в парламенті нам потрібна Оборонна коаліція. Єдність, швидкі та важливі рішення для економічної стійкості й обороноздатності нашої держави. Сьогодні всі політики, всі партії одного кольору – синьо-жовтого», – наголосив Володимир Зеленський.

Він повідомив, що завтра проведе зустріч із представниками 50 найбільших українських компаній зі сфери великого бізнесу.

«Всі вони мають залишитися в Україні. Їхні підприємства розташовані на українській землі, яку захищають наші військові. Отже, і бізнес має захищати нашу економіку, фінанси, створювати робочі місця. Піднімати та зміцнювати Україну. Разом, кожен на своєму фронті», – переконаний Глава держави.

Водночас Президент зауважив, що нині немає потреби оголошувати загальну мобілізацію, натомість буде здійснено призов громадян, які зараховані до оперативного резерву Збройних Сил. Також будуть проведені навчальні збори резервістів системи територіальної оборони.

Володимир Зеленський наголосив, що українці – мирна нація, яка хоче тиші.

«Але якщо ми сьогодні промовчимо, то завтра зникнемо. Нас чекає щоденна важка робота. І ми до неї готові. Впевненість у собі. Впевненість у країні. Впевненість у перемозі. Не ридати, а здобувати!» – наголосив Глава держави.

Джерело: Офіс Президента України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як проводять перевірку в ОМС

Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
11061

Компенсація за невикористану відпустку: розрахунок 2025

Експерт допоможе розібратися, коли, кому та як надавати компенсацію за невикористані відпустки. На прикладах розберемося в особливостях розрахунку компенсації за невикористані відпустки, її нарахуванні та оподаткуванні
422122

Заява про відкриття та закриття рахунків

Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
49522

Як відобразити в обліку вибуття основних засобів

Кожен знає: основні засоби, що перебувають на балансі в установі та активно експлуатуються, можуть зношуватися, старіти морально, чи втрачати потужність. Тобто вони втрачають ознаки, за якими їх в бухобліку визнавали активом. У такому разі в керівника установи з’являється повне право ухвалити рішення про ліквідацію таких об’єктів основних засобів, продаж чи передачу без оплати іншій бюджетній установі тощо. А у бухгалтера – потреба відобразити в обліку вибуття основних засобів
11251

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді