Держстат не буде штрафувати за неподання фінзвітності

Держстат не буде штрафувати за неподання фінзвітності

На час введення воєнного стану в Україні адмінштраф за порушення термінів або неподання фінансової та статистичної звітності накладати не будуть. Проте, якщо є можливість відзвітуватись, то це варто зробити. Про це повідомив Держстат України на своєму офіційному сайті.

Джерело: ukrstat.gov.ua

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
3231

Примітки до фінансової звітності бюджетної установи – Форма 5-дс

Завершальним фінансовим звітом є примітки до фінансової звітності. Для бюджетних установ – це форма 5-дс. У консультації – форма 5-дс бланк та повна інструкція, як скласти примітки до річної фінансової звітності бюджетної установи, на що звернути увагу під час заповнення приміток до фінансової звітності.
61762

Баланс форма 1-дс – експертний зразок

Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2023 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт, а також надасть зразок заповнення.
72108

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді