Як уряд допомагає підприємствам переїздити на безпечну територі

Як уряд допомагає підприємствам переїздити на безпечну територі

Мінекономіки інформує, що вже 40 українських підприємств переміщено із зони активних бойових дій за програмою з релокації виробничих об’єктів. Із них 18 компаній відновили свою роботу на новому місці. Найближчим часом потужності ще 299 компаній доправлять до нового місця роботи.

Програма з переміщення українських виробництв стартувала тиждень тому. Наразі Мінекономіки опрацювало вже 86% заявок, поданих постраждалими підприємствами (всього таких заявок 898). У подальшому держава забезпечить перевезення обладнання та розселення працівників цих компаній.

Частина підприємств переміщується Укрзалізницею. Логістику автотранспортної частини програми забезпечує АТ «Укрпошта», долучаючи також субпідрядні організації, які мають можливості транспортувати вантажі. Сьогодні Кабмін підтримав постанову, якою зобов’язав підприємство безоплатно перевозити майно українських компаній. Щоб забезпечити безперешкодне переміщення підприємств, автотранспорту АТ «Укрпошта» та його субпідрядників надаватиметься право позачергового проїзду через блокпости та можливість безлімітної заправки пальним на АЗС.

За інформацією Мінекономіки

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Балансова вартість активів

Балансова вартість активів – це та вартість, за якою актив включається до підсумку балансу. Що має знати про неї бухгалтер?
34930

Залишкова вартість: що має знати бухгалтер

Залишкова вартість основних засобів підтверджує їх якісний стан, а правильна оцінка активів допоможе скласти бухгалтерський баланс без помилок. З’ясуємо, на що впливає залишкова вартість та як її визначати.
40225

Корисність основних засобів: оцінка, проводки

Переоцінка та зменшення корисності основних засобів – бухгалтер стикається з цими поняттями у своїй роботі. Як оцінити корисність основних засобів та облікувати втрати/вигоди від зменшення/відновлення корисності ОЗ – експерт підкаже.
2935

Первісна вартість основних засобів: зразок картки обліку та рахунки

Первісна вартість основних засобів: ➤ що таке первісна вартість ОЗ ➤ як її визначити ➤ з чого складається ➤ зміна первісної вартості основних засобів ➤ ГОТОВІ ЗРАЗКИ проведень для обліку незавершених капінвестицій картки аналітичного обліку капінвестицій.
46641