
Уряд спростив вимоги до маркування імпортних продуктів харчування, щоб швидше їх ввозити під час воєнного стану.
Йдеться про пом’якшення низки вимог до операторів ринку, які ввозять продукцію в Україну.
Постачальники харчової продукції можуть не вказувати інформацію про продукт українською мовою. Але до партії товару необхідно обов’язково додати дані щодо товару українською мовою.
Продукти харчування та корми, які пересилаються як гуманітарна допомога, дозволено маркувати мовою імпортера.
Оператори ринку у разі закриття своїх підприємств можуть використовувати залишки упаковки або тари на інших потужностях, що виробляють аналогічні харчові продукти та корми.
Послаблення вимог до імпортерів дозволить швидше постачати українцям продукти, яких вони найбільше потребують.
За інформацією Урядового порталу
7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
⚡️Зберігайте повний календар та строки подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності на 2022 рік!
⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.