Спрощено вимоги до маркування імпортних продуктів харчування на час воєнного стану

Спрощено вимоги до маркування імпортних продуктів харчування на час воєнного стану

Уряд спростив вимоги до маркування імпортних продуктів харчування, щоб швидше їх ввозити під час воєнного стану.

Йдеться про пом’якшення низки вимог до операторів ринку, які ввозять продукцію в Україну.

Постачальники харчової продукції можуть не вказувати інформацію про продукт українською мовою. Але до партії товару необхідно обов’язково додати дані щодо товару українською мовою.

Продукти харчування та корми, які пересилаються як гуманітарна допомога, дозволено маркувати мовою імпортера.

Оператори ринку у разі закриття своїх підприємств можуть використовувати залишки упаковки або тари на інших потужностях, що виробляють аналогічні харчові продукти та корми.

Послаблення вимог до імпортерів дозволить швидше постачати українцям продукти, яких вони найбільше потребують.

За інформацією Урядового порталу

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як проводять перевірку в ОМС

Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
11037

Компенсація за невикористану відпустку: розрахунок 2025

Експерт допоможе розібратися, коли, кому та як надавати компенсацію за невикористані відпустки. На прикладах розберемося в особливостях розрахунку компенсації за невикористані відпустки, її нарахуванні та оподаткуванні
421975

Заява про відкриття та закриття рахунків

Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
49477

Як відобразити в обліку вибуття основних засобів

Кожен знає: основні засоби, що перебувають на балансі в установі та активно експлуатуються, можуть зношуватися, старіти морально, чи втрачати потужність. Тобто вони втрачають ознаки, за якими їх в бухобліку визнавали активом. У такому разі в керівника установи з’являється повне право ухвалити рішення про ліквідацію таких об’єктів основних засобів, продаж чи передачу без оплати іншій бюджетній установі тощо. А у бухгалтера – потреба відобразити в обліку вибуття основних засобів
11241

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді