Як перетнути кордон водію призовного віку по спецзаяві

Як перетнути кордон водію призовного віку по спецзаяві

Міністерство інфраструктури роз’яснило процедуру оформлення заявки на перетин державного кордону водіям призовного віку 18—60 років.

Так, рішення про бронювання військовозобов’язаних водіїв приймають:

  • Міністерство інфраструктури України;
  • обласні військові адміністрації або Київська міська військова адміністрація (постанова КМУ від 03.03.2022 №194).

Перевізник може на власний розсуд обрати будь-який із цих органів для звернення. Усі зазначені вище органи мають однакові повноваження та доступ до спільної з Державною прикордонною службою бази даних.

Звернення до Мінінфраструктури складається з п’яти простих кроків:

  1. завантажити та заповнити усі без винятку поля форми, зразок за посиланням: bit.ly/3JAArAe;
  2. роздрукувати, поставити підпис і печатку;
  3. сфотографувати або зробити сканкопію у форматі pdf;
  4. відправити на електронну адресу [email protected] у форматі word та pdf; 5) заповнити опитувальник за посиланням: bit.ly/357zXTe.

Важливо! Дозвіл на перетин кордону надають лише військовозобов’язаним:

  • водіям, які здійснюють перевезення для потреб Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також медичних вантажів і вантажів гуманітарної допомоги;
  • працівникам підприємств залізничного транспорту, які забезпечують функціонування та безперебійну роботу залізниці.

Для уникнення простою в пункті пропуску перед початком рейсу отримайте інформацію про підтвердження бронювання за телефоном лінії підтримки: + 38 (044) 334 43 04. Лінія підтримки працює щодня з 08:00 до 17:00.

За інформацією Мінінфраструктури 

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку.

Нагадуємо, що зараз усі матеріали сайту доступні вам без обмежень. У разі, якщо вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні журнали
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА».

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9248

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3786

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
999

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1869