Жінок яких спеціальностей обов’язково братимуть на військовий блік: подробиці від ВРУ

Депутати пропонують обов’язковий облік лише для жінок — військових медиків.

Військовий призов жінок: які зміни готує міноборони

Бронювання працівників: Мін­еко­но­міки роз’яснює зміни

Законопроєкт № 6482 про військовий облік жінок передбачає скоротити перелік військових спеціальностей, споріднених професій та видів діяльності, які підлягають військовому обліку. Про це розповів член Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони й розвідки Федір Веніславський. За його словами, наразі тривають дискусії: надати можливість усім жінкам добровільно ставати на військовий облік чи лише тим, які не мають військових спеціальностей.

Нагадаємо, до першого читання подали документ, який передбачав обов’язковий військовий облік жінок, які мають спеціальності, споріднені зі спеціальністю військового медика. Між першим і другим читаннями проєкту ВРУ вирішить, це буде одна військово-облікова спеціальність — військовий медик чи ще якісь. Не відкидають і варіант, що передбачає добровільний військовий облік для всіх жінок.

За інформацією ВРУ

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма 1-ОПП: нюанси заповнення

Щоб зареєструватись у відповідному органі ДПС як платники податку, бюджетні установи зобов’язані подати контролюючому органу заяву – форма 1-ОПП. Розглянемо, що це за форма, коли її слід подавати і як заповнювати.
59119

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
67556

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
49277

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
71724

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді