Мінреінтеграції повідомило, що уряд продовжив до 01.12.2022 прийом повторних заявок від внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на отримання допомоги від держави.

Оновлена форма Податкового розрахунку: як заповнювати і коли звітувати
Внутрішні переселенці, які намагалися оформити державну допомогу до 30 квітня через застосунок «Дія», але не отримали її, зможуть повторно подати заявку до 1 грудня. Відповідні законодавчі зміни затвердять найближчим часом. Наразі прийом заявок триває до 1 жовтня.
Повторну заявку можна подати до органу соцзахисту особисто або надіслати поштою. Органи соцзахисту зобов’язані прийняти та розглянути її, навіть якщо особа не може підтвердити, що подала першу заявку до 30 квітня.
Якщо виникли проблеми з поданням заявок чи реєстрацією як ВПО, звертайтеся до Мінреінтеграції за телефонами:
- 1548 — цілодобова гаряча лінія з кризових питань;
- +38 096 078 84 33 — гаряча лінія для дзвінків з-за кордону та з ТОТ, WhatsApp/ Telegram/Viber;
- +38 066 813 62 39 — гаряча лінія Уповноваженого з питань ВПО.
За інформацією Урядового порталу
Лікарняні в Об’єднаній звітності: зразки
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
Господарський кодекс скасували? Так, ЗУ про скасування господарського кодексу чинний з 28.02.2025. Щоб не заплутатися в змінах – читайте пояснення експерта
Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.