Для пошуку зниклих під час війни створили чат-бот

Для пошуку зниклих під час війни створили чат-бот

Чат-бот «Знайди рідних» допомагає знайти тих, із ким втрачений зв’язок, незалежно від місця їхнього перебування.

Наразі більше трьох мільйонів українців перетнули кордон, а ще 13 мільйонів змінили місце проживання, і евакуаційний процес триває. Відтак реєстрація в чат-боті максимальної кількості людей допоможе швидко знайти рідних, якщо ви втратили контакти.

У чат-боті персональні дані учасників надійно захищені, а інформація про місце перебування надається після підтвердження згоди того, кого розшукують, щоб уникнути небажаних ситуацій. Посилання на чат-бот «Знайди рідних»Відеоінструкція щодо користування.

Чат-бот створено у взаємодії з ГО «Міжнародна асоціація кібербезпеки», «Центром методик та координації криптографічного розвитку», Міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» та за підтримки Уповноваженого Президента України з питань волонтерської діяльності. 

Джерело

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку.

Нагадуємо, що зараз усі матеріали сайту доступні вам без обмежень. У разі, якщо вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні журнали
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА».

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9248

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3786

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
999

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1869