Перелік категорій військовослужбовців, які отримуватимуть 100 тисяч гривень розширено - Кабмін

Перелік категорій військовослужбовців, які отримуватимуть 100 тисяч гривень розширено - Кабмін

Українським захисникам і захисницям, які лікуються від отриманих поранень, держава виплачуватиме бойові 100 тисяч гривень.

Таке рішення ухвалив Кабмін постановою «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 168» від 01.04.2022 № 400 (далі — Постанова № 400).

До наказів про виплату додаткової винагороди, збільшеної до 100 тис. грн, включатимуть осіб, які:

  • перебувають у зв’язку з пораненням, пов’язаним із захистом Батьківщини, на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я, включно з часом переміщення з однієї лікарні до іншої, або ж перебувають у відпустці для лікування після тяжкого поранення за висновком військово-лікарської комісії;
  • перебували в полоні або стали заручниками окупантів, а також були інтерновані у нейтральні держави або зникли безвісти;
  • загинули або померли внаслідок отриманих травм або поранень — за весь місяць, в якому людина загинула.

Також Постанова № 400 дозволяє врегулювати порядок грошового розподілу одноразової допомоги у разі загибелі людини та визначенні повного кола осіб, які мають право на грошову допомогу.

Джерело

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.
Нагадуємо, що передплатникам
друкованних видань «Головбух: БЮДЖЕТ» та/або «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА»
усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо якщо ви читач порталу та вам потрібна консультація експерта
чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
46386

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії: ➤ бланк 2024 року ➤ коли подавати довідку ➤ хто складає довідку ➤ звідки брати відомості для довідки ➤ які виплати вносити у довідку
68371

Призначення і виплата грошової допомоги військовослужбовцю у разі інвалідності або втрати працездатності

Експерти детально пояснюють, за яких умов призначають та виплачують одноразову грошову допомогу у разі інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовцю.
705

Розрахунок пенсії в Україні – 2024

На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
60852

Одноразова грошова допомога родинам загиблих військових – зміни 2024 року

Сім'я військового, який загинув, захищаючи Батьківщину, має право отримати компенсацію — одноразову грошову допомогу (ОГД). Зазначену гарантію держава обіцяє сплатити родині загиблого військового в п. 2 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 168.
2983

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді