Паспорт бюджетної програми і звіт про її виконання — за новою формою

Мінфін виклав у новій редакції форму паспорта бюджетної програми та звіту про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету, затверджених наказом від 26.08.2014 № 836. Також Мінфін змінив Правила складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання.

Паспорт бюджетної програми і звіт про її виконання — за новою формою

Завантажуйте бланк і врахуйте особливості заповнення:

Тепер у разі виникнення нових бюджетних програм головні розпорядники не мають подавати протягом тижня на затвердження до фіноргану проекти паспортів.

Фінорган погоджує проект паспорта протягом 10 днів з дня його отримання та направляє його головному розпоряднику для затвердження. Раніше цей строк не був визначений.

Головний розпорядник затверджує накази про затвердження відповідних паспортів протягом тижня від дня, у який фінорган погодить проект паспорта у новій редакції. Раніше цей строк Правила не встановлювали.

Головний розпорядник затверджує паспорти своїми наказами у двох примірниках, а не в трьох, як було раніше.

Головний розпорядник передає другий примірник наказу про затвердження паспорту відповідному територіальному органу Казначейства протягом трьох робочих днів. Раніше цей строк Правила не встановлювали.

Головний розпорядник передає фіноргану завірені копії паспорта та наказу про його затвердження протягом 3 робочих днів від дня затвердження паспорта. Раніше третій примірник оригіналу наказу про затвердження паспорту залишався у фіноргані.

Головний розпорядник доводить до відповідальних виконавців, розпорядників нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів протягом 3 робочих днів від дня прийняття наказу про затвердження паспортів його копії та копії затверджених паспортів (а не у тижневий строк від дня затвердження наказу про паспорти).

Зміни до паспортів протягом бюджетного періоду головні розпорядники можуть вносити додатково у разі зміни інформації та показників, затверджених у паспортах, внаслідок прийняття нормативно-правових актів. Однак розпорядники не вносять зміни через об’єктивні причини, які виникли в процесі виконання бюджету і які відповідають меті та завданням бюджетної програми.

Якщо головні розпорядники вносять зміни до паспорта, вони подають до фіноргану порівняльну таблицю з поясненнями щодо відмінностей. Раніше такого обов’язку Правила не встановлювали.

Відповідні новації Мінфін затвердив Наказом «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України» від 29.12.2018 № 1209, який набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Джерело: Наказ Мінфіну від 29.12.2018 № 1209

image21

Інструкції заповнення й зразки, що знадобляться для звітності:

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Табель обліку робочого часу 2025 — бланк | зразок заповнення

Табель обліку робочого часу — це первинний документ, який містить перелік усіх працівників установи з відмітками про те, як вони відпрацювали робочий час протягом облікового періоду. Без цієї інформації заробітну плату працівникові не нарахуєш. То хто, коли і як складає табель?
177036

Наказ про відрядження директора: зразок

Стаття містить поради щодо правильного складання наказу про відрядження директора, рекомендації щодо уникнення помилок у формулюваннях, а також зразок наказу, який допоможе оформити відрядження керівника бюджетної установи без помилок
42036

Дефектний акт: зразок

Коли складається дефектний акт та хто може обстежити об’єкт щодо наявності дефектів. Експерт пояснює в деталях та надає дефектний акт – зразок 2024.
114900

Відрядження на службовому автомобілі – наказ

Під час відрядження працівника нерідко постає транспортне питання. Один із варіантів його вирішення – використати службовий автомобіль. Яким має бути наказ про відрядження у такому випадку
45091

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді