Як звітувати за 2018 рік медзакладам після реорганізації

Медзакладам після реорганізації під час складання та подання фінансово-бухгалтерської звітності за 2018 рік слід звернути увагу, зокрема, на питання:

  • складання звіту неприбуткової організації;
  • оподаткування ПДВ медичних послуг.

Медзакладам слід враховувати ознаки неприбутковості. Так, неприбуткові організації мають використовувати свої доходи (прибутки) виключно для того, аби:

  • фінансувати видатки на своє утримання;
  • реалізовувати мету (цілі, завдання) та напрями діяльності, визначені установчими документами (пп. 133.4.2 ПК).

Ознайомитись із Реєстром неприбуткових установ та організацій медзаклади можуть у відкритій та приватній частині Електронного кабінету. Він розміщений на офіційному веб-порталі ДФС.

Щоб перевірити, чи включений відповідний медзаклад до Реєстру, достатньо здійснити пошук за кодом ЄДРПОУ або найменуванням неприбуткової організації.

Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації прирівнюється до податкової декларації (ст.46. 48, 49 ПК).

Звіт потрібно подати за періоди:

  • річний податковий (звітний) — неприбутковим підприємствам, установам та організаціям, які відповідають вимогам пункту 133.4 ПК та є у Реєстрі неприбуткових установ та організацій. Звіт подають протягом 60 к. дн., що настають за останнім к. дн. звітного податкового періоду, цьогоріч до 01.03.2019;
  • місячний податковий (звітний) — неприбутковим підприємствам, установам та організаціям, у т. ч. профспілкам, їх об’єднанням та організаціям профспілок, які порушили вимоги пункту 133.4 ПК, зокрема використали кошти не за цільовим призначенням.

За інформацією ГУ ДФС у Вінницькій області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152357

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
82750

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106158

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9544

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді