Пенсіонери-переселенці можуть отримати додаткові 2000 гривень до пенсії

Теми:

Пенсіонери-переселенці можуть отримати додаткові 2000 гривень до пенсії

Пенсіонери, які були змушені залишити свої будинки та стали на облік як внутрішньо-переміщені особи, зможуть отримувати щомісячну допомогу в сумі 2000 гривень. На розмір пенсії така допомога не вплине.

Щоб одержати від держави допомогу, необхідно стати на облік як внутрішньо переміщена особа. Для цього — звернутися особисто до органів соціального захисту населення, уповноваженої особи громади, ЦНАП або дистанційно через портал «Дія» із заявою.

Після цього пенсіонер отримає довідку про те, що його взяли на облік як внутрішньо переміщену особу.

Із цією довідкою він зможе подати заяву на отримання держдопомоги за такою самою схемою та отримати виплату на той банківський рахунок, який зазначив у заяві.

Джерело: Тelegram-канал «Пенсійний кур’єр»

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.

У разі, якщо ви передплатник
наших друкованних видань - усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо якщо ви читач порталу
та
вам потрібна консультація експертачи детальніша інформаційна підтримка,
ви можете передплатити
наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Прожитковий мінімум на 2023 рік

Прожитковий мінімум протягом 2023 року не змінювався. Одне значення прожиткового мінімуму на весь рік. Який він та як перерахувати без помилок усі пов’язані з ним показники – у цьому огляді.
69821

Розрахунок пенсії в Україні – 2023

Після пенсійної реформи на розмір пенсії впливають страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
47087

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
39910