За декілька тижнів нотаріусам відновлять доступ до державних реєстрів

За декілька тижнів нотаріусам відновлять доступ до державних реєстрів

За декілька тижнів нотаріусам відновлять доступ до державних реєстрів, у тому числі Державного реєстру речових прав та Єдиного державного реєстру.

Такими є підсумки зустрічі президента Нотаріальної палати України Володимира Марченка із міністром юстиції України Денисом Малюською.

Щоб забезпечити доступ, будуть підготовлені та ухвалені відповідні нормативно-правові акти.

Доступ до реєстрів проводитимуть з урахуванням особливостей, спрямованих на посилення захисту права власності на нерухомість і бізнес, враховуючи об’єктивну ситуацію із активними бойовими діями у конкретних регіонах.

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.

У разі, якщо ви передплатник
наших друкованних видань - усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо якщо ви читач порталу
та
вам потрібна консультація експертачи детальніша інформаційна підтримка,
ви можете передплатити
наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок пенсії в Україні – 2024

На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
64119

Військовий збір 2024

Військовий збір наповнює державний бюджет, тож для місцевих бюджетів він не відіграє особливої ролі. Однак бухгалтери держорганів, ОМС, бюджетних установ мають знати правила його утримання із доходів, що нараховують держслужбовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, працівникам чи іншим фізичним особам.
9881

Основні засоби 2024

Основні засоби це матеріальні активи, без яких жодна установа, держорган, ОМС функціонувати не зможе. Та не усі матеріальні активи є основними засобами. Розглянемо детальніше, що таке основні засоби установи та які вони бувають у 2024 році.
170366

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді