Призупинили дію трудового договору - як відобразити в 4ДФ

Призупинили дію трудового договору - як відобразити в 4ДФ

У 4ДФ до Розрахунку відомості щодо нарахованих/виплачених доходів працівнику, а також нарахованих/перерахованих ПДФО та ВЗ відображайте за фактом проведення таких операцій. Щодо кожної фізичної особи заповнюйте стільки рядків, скільки ознак доходів вона має (п. 4 розд. ІV Порядку № 4).

Тобто якщо призупинили дію трудового договору з працівником з 24 березня 2022 року, зарплату або оплату простою за перші 16 робочих днів березня нараховуйте працівникові в загальному порядку. Суму такого нарахованого/перерахованого доходу та утриманих з нього ПДФО та ВЗ відобразіть у Розділі І 4ДФ за березень 2022 року з ознакою доходу «101».

Натомість, якщо в квітні 2022-го жодних доходів працівникові, з яким призупинили дію трудового договору, не нараховуватимете і не виплачуватимете, відомості щодо нього в 4ДФ за квітень 2022-го не зазначайте. Також не враховуйте цього працівника й у рядку 02 «Працювало за трудовими договорами (контрактами) (ознака 101)» відповідного додатка 4ДФ.

Призупинення трудових відносин у Додатку 5

Призупинення трудових відносин у Додатку 1

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.

У разі, якщо ви передплатник
наших друкованних видань - усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо якщо ви читач порталу
та
вам потрібна консультація експертачи детальніша інформаційна підтримка,
ви можете передплатити
наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Календар бухгалтера на листопад 2023 року

Публікуємо календар бухгалтера-бюджетника на листопад 2023 року. Календар звітності та податковий календар – час звіритися з графіком сплати податків та подання статистичних звітів.
1676

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42432

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1138

Нова податкова накладна 2023: порядок заповнення

З 01 серпня 2023 року діє оновлена форма податкової накладної. Як заповнити нову форму – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
78301