Як отримати від ДФС електронний витяг про стан розрахунків з бюджетом

ДФС запровадила для платників податку новий електронний сервіс. Він дає змогу платникам подати запит, аби отримати від ДФС витяг про стан розрахунків з бюджетами та цільовими фондами в електронному вигляді.

Подати запит, аби отримати витяг, платник податків може через приватну частину (особистий кабінет) Електронного кабінету. Для цього в приватній частині платник податків повинен:

  • обрати документ «Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДФС (J1300203)» в меню «Заяви, запити для отримання інформації»;
  • підписати цей запит кваліфікованим електронним підписом та надіслати.

Форма запиту заповнюється автоматично відповідно до реєстраційних даних платника податків.

Підтвердженням того, що ДФС отримала запит платника податку, є квитанція, яку платник податків отримує в електронному вигляді. У квитанції зазначені дата та номер реєстрації запиту.

Витяг за результатами обробки запиту платник податків може переглянути у вкладці «Вхідні документи» меню «Вхідні/вихідні документи».

Якщо у платників податків виникають питання з приводу користування Електронним кабінетом, вони мають звернутися до ДФС за телефоном: 0 800 501 007.

За інформацією прес-служби Державної фіскальної служби

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Державний бюджет 2025

Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік» враховуючи пропозиції комітету ВРУ з питань бюджету. Наразі документ готується на підпис. Після підписання главою держави та офіційного оприлюднення тексту закону, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
287

Відшкодування комунальних послуг орендарями

Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
33601

Програмна класифікація видатків: обираємо назву бюджетної програми

У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
1574

Реєстрація бюджетних зобов’язань: робочі ситуації

Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
34678

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
343049

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді