Як отримати від ДФС електронний витяг про стан розрахунків з бюджетом

ДФС запровадила для платників податку новий електронний сервіс. Він дає змогу платникам подати запит, аби отримати від ДФС витяг про стан розрахунків з бюджетами та цільовими фондами в електронному вигляді.

Подати запит, аби отримати витяг, платник податків може через приватну частину (особистий кабінет) Електронного кабінету. Для цього в приватній частині платник податків повинен:

  • обрати документ «Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДФС (J1300203)» в меню «Заяви, запити для отримання інформації»;
  • підписати цей запит кваліфікованим електронним підписом та надіслати.

Форма запиту заповнюється автоматично відповідно до реєстраційних даних платника податків.

Підтвердженням того, що ДФС отримала запит платника податку, є квитанція, яку платник податків отримує в електронному вигляді. У квитанції зазначені дата та номер реєстрації запиту.

Витяг за результатами обробки запиту платник податків може переглянути у вкладці «Вхідні документи» меню «Вхідні/вихідні документи».

Якщо у платників податків виникають питання з приводу користування Електронним кабінетом, вони мають звернутися до ДФС за телефоном: 0 800 501 007.

За інформацією прес-служби Державної фіскальної служби

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Державний бюджет 2024

Президент підписав Закон України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» від 09.11.2023 № 3460-ІХ (далі – Держбюджет 2024), який є основним фінансовим планом країни. Держбюджет-2024 набере чинності з 01.01.2024 р.
1588

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2023 року та їх застосування – у цьому огляді.
255730

Як підготувати бюджетний запит на 2024 рік

Бюджетний запит – це початок циклу щорічного бюджетного процесу. Як його готувати при складанні проєктів місцевих бюджетів, якими правилами та нормативними документами керуватися, про інструкцію з підготовки бюджетних запитів, типовий перелік результативних показників, типові недоліки підготовки бюджетних запитів – питання даного огляду.
21232

Особливості складання розрахунків до проектів місцевих бюджетів на 2024 рік

Проект місцевого бюджету на 2024 рік має ґрунтуватись на розрахунках місцевих фінансових органів, бюджетних запитах головних розпорядників коштів місцевого бюджету та показниках, що стосуються місцевих бюджетів та які будуть закладені у проєкт держбюджету на 2024 рік. Їх містять особливості складання розрахунків місцевих бюджетів, які Мінфін доводить до учасників бюджетного процесу згідно зі статтею 75 БК.
2250

ІАС «LOGICA» методичні рекомендації

Впровадження інформаційно-аналітичної системи управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів дозволило оперативно взаємодіяти Мінфіну, ДПС, Казначейству, ОМС та учасникам бюджетного процесу на місцевому рівні. Як і будь яка інша ІАС має свої правила реєстрації, перереєстрації, взаємодії її учасників. Розглянемо що таке ІАС «LOGICA», які правила встановлені щодо реєстрації та взаємодії користувачів та які НПА при цьому потрібно враховувати, які ІАС «LOGICA» рекомендації використовувати.
2989