Як отримати від ДФС електронний витяг про стан розрахунків з бюджетом

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

ДФС запровадила для платників податку новий електронний сервіс. Він дає змогу платникам подати запит, аби отримати від ДФС витяг про стан розрахунків з бюджетами та цільовими фондами в електронному вигляді.

Подати запит, аби отримати витяг, платник податків може через приватну частину (особистий кабінет) Електронного кабінету. Для цього в приватній частині платник податків повинен:

  • обрати документ «Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДФС (J1300203)» в меню «Заяви, запити для отримання інформації»;
  • підписати цей запит кваліфікованим електронним підписом та надіслати.

Форма запиту заповнюється автоматично відповідно до реєстраційних даних платника податків.

Підтвердженням того, що ДФС отримала запит платника податку, є квитанція, яку платник податків отримує в електронному вигляді. У квитанції зазначені дата та номер реєстрації запиту.

Витяг за результатами обробки запиту платник податків може переглянути у вкладці «Вхідні документи» меню «Вхідні/вихідні документи».

Якщо у платників податків виникають питання з приводу користування Електронним кабінетом, вони мають звернутися до ДФС за телефоном: 0 800 501 007.

За інформацією прес-служби Державної фіскальної служби

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Держбюджет 2025: показники та зміни

Щороку законотворець приймає новий фінансовий план країни. На 2025 рік фінансові, соціальні та інші показники визначені у Законі України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» від 19.11.2024 № 4059-IX, який чинний з 01.01.2025. У червні 2025 року Уряд схвалив зміни до Держбюджету 2025. Говорімо про основні показники Держбюджету 2025 та що в ньому планують змінити.
10603

ІАС «LOGICA» методичні рекомендації

Впровадження інформаційно-аналітичної системи управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів дозволило оперативно взаємодіяти Мінфіну, ДПС, Казначейству, ОМС та учасникам бюджетного процесу на місцевому рівні. Як і будь-яка інша ІАС має свої правила реєстрації, перереєстрації, взаємодії її учасників. Розглянемо що таке ІАС «LOGICA», які правила встановлені щодо реєстрації та взаємодії користувачів та які НПА при цьому потрібно враховувати, які ІАС «LOGICA» рекомендації використовувати
13116

Благодійна допомога ОМС

Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування
17324

Касова книга — бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом
46370

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді