Можливі проблеми із завантаженням файлів у ProZorro

Післязавтра, 9 лютого, з 22:00 до 02:00 замовники можуть зіштовхнутися із технічними проблемами, коли завантажуватимуть чи скачуватимуть будь-які файли у системі електронних закупівель ProZorro. Можливі негаразди й із синхронізацією документів.

Про це попередила технічна підтримка ProZorro, аби замовники спланували свою роботу.

Джерело: веб-портал ProZorro

Нові зміни у публічних закупівлях — курс на гармонізацію з ЄС

Можливі проблеми із завантаженням файлів у ProZorro
Олександр Шатковськийкерівник Проекту ЄС «Підтримка впровадження Стратегії реформування публічних закупівель/Дорожньої карти для гармонізації в Україні»
Експерти підготували нову редакцію Закону про публічні закупівлі. У ній — норми, які допоможуть гармонізувати цей Закон з Угодою про асоціацію з ЄС, а також усунути недоліки, що існують наразі в процесі закупівлі. Про головні зміни — у публікації.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33239

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4374

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
27040

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3250