Заяву про відкриття рахунків у період дії воєнного стану дозволили подавати до органу Казначейства у вигляді сканованої копії

Заяву про відкриття рахунків у період дії воєнного стану дозволили подавати до органу Казначейства у вигляді сканованої копії

Заяву про відкриття рахунків у період дії воєнного стану дозволили подавати до органу Казначейства у вигляді сканованої копії паперового документа. Її обов’язково має підписати з використанням КЕП керівник розпорядника/одержувача. Нагадаємо, форму заяви про відкриття рахунків визначає додаток 5 до Порядку № 758.

Розрахунково-касове обслуговування: новації в умовах воєнного стану

Щоб відкрити нові рахунки та проводити видатки, розпорядник/одержувач має надати до органу Казначейства:

  • картку зі зразками підписів та відбитка печатки розпорядника/одержувача бюджетних коштів, засвідчену її керівником. Форму картки визначає додаток 6 до Порядку № 758;
  • копії наказів про надання права першого та другого підписів.

Якщо немає особи, яка має право другого підпису, орган Казначейства проводитиме платежі за наявності підпису особи, яка має право першого підпису. Але спершу розпорядник/одержувач зобов’язаний надати органу Казначейства картку зі зразками підписів та відбитка печатки осіб, які мають право першого підпису. При цьому в графі картки, яка призначена, щоб зазначити в ній посади осіб, які мають право другого підпису, робиться напис про відсутність таких осіб (абз. 3, 4 п. 20 Порядку № 590).

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.

У разі, якщо ви передплатник
наших друкованних видань - усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо якщо ви читач порталу
та
вам потрібна консультація експертачи детальніша інформаційна підтримка,
ви можете передплатити
наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Державний бюджет 2025

Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік» враховуючи пропозиції комітету ВРУ з питань бюджету. Наразі документ готується на підпис. Після підписання главою держави та офіційного оприлюднення тексту закону, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
232

Відшкодування комунальних послуг орендарями

Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
33596

Програмна класифікація видатків: обираємо назву бюджетної програми

У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
1573

Реєстрація бюджетних зобов’язань: робочі ситуації

Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
34672

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
343024

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді