Обережно, шахраї! ПриватБанк попередив про нові схеми зловмисників та пояснив, як захищатися

Шахраї постійно щось вигадують! ПриватБанк на своїй сторінці у Facebook попередив про нові схеми зловмисників.

Обережно, шахраї! ПриватБанк попередив про нові схеми зловмисників та пояснив, як захищатися

Фейкові сайти, що схожі на сайт банку

Іноді шахраї намагаються імітувати сайт ПриватБанку. Як відрізнити фейковий сайт від реального? ПриватБанк не проводить виплат через свої сайти, не просить заповнити опитування чи анкетування в обмін на гроші.

Офіційний сайт ПриватБанку: https://privatbank.ua

Дзвінки від «співробітників» мобільного оператора

Шахраї телефонують від імені мобільного оператора, повідомляють, що ворог, наприклад, підірвав вишку. Потім просять у вас код із SMS. Ніби-то для того, щоб оператор міг перепідключити вас до аналогової системи зв’язку.

В жодному разі не називайте коди з повідомлень та паролі до сервісів. Так злочинці намагаються отримати доступ до вашої банківської картки.

«Державні» виплати у месенджерах

Ви можете побачити в месенджерах повідомлення про виплати громадянам з переліком банків та посиланнями. Не переходьте за посиланнями! Шахраї тільки того й чекають, щоб поцупити ваші дані.

Усю інформацію про виплати від держави та банків дивіться на офіціальних сайтах держустанов і їх офіційних сторінках ц соцмережах.

Наприклад, про реальні державні виплати для внутрішно переміщений осіб детально розповідали: тут і тут .

 За інформацією офіційної сторінки ПриватБанку у Facebook

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку.

У разі, якщо ви передплатник наших друкованних видань
— усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо ви читач порталу та вам потрібна консультація експерта
чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

опитування бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Податки в ОМС: бухоблік та проведення

Сплата податків не минає нікого. І бюджетники не виключення. Навіть ті, які мають відношення до влади, зокрема й місцевої. Які податки і збори є витратами ОМС, як їх обліковувати, бухгалтерські проведення. Про це та інше – у консультації.
9641

Військовий збір 2024 – зміни з 01 жовтня

Мета військового збору випливає з самої назви – збільшити фінансування видатків на оборону України, у т.ч. фінансування ЗСУ. Військовий збір існує з 2014 року, але з 01 жовтня 2024 року відбудеться його збільшення. Про ставки військового збору, об’єкт оподаткування, правила сплати та декларування у бюджетників – у цьому огляді.
33825

Баланс форма 1-дс – як заповнити

Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2024 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт.
74768

Розробляємо первинні документи для обліку запасів

Нові типові форми первинних документів для обліку господарських операцій із запасами діють з початку 2023 року. Тож установи мають їх використовувати, а за галузевої потреби розробити та затвердити додаткові самостійно. Як визначити реквізити та форму, читайте у статті.
5735

Програмна класифікація видатків: обираємо назву бюджетної програми

У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
1273

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді