Доступ до яких сервісів можна отримати в мобільному застосунку «Пенсійний фонд»

Мобільний застосунок «Пенсійний фонд» надає доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України (ПФУ) у зручному форматі з мобільних пристроїв (смартфонів і планшетів).

Доступ до яких сервісів можна отримати в мобільному застосунку «Пенсійний фонд»

⚡️ «Озброєння» Порядку № 100: як розрахувати середню з 29 квітня

Кількість користувачів мобільного застосунку «Пенсійний фонд» станом на 12.05.2022 сягнула понад 596 тисяч осіб.

Мобільний застосунок «Пенсійний фонд» забезпечує:

  • доступ з мобільних пристроїв до електронних сервісів ПФУ;
  • доступ до наявних даних персональної електронної облікової картки застрахованої особи й інших відомостей із Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (анкетні дані, надана роботодавцем (страхувальником) інформація про заробітну плату (дохід, грошове забезпечення), сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж);
  • захист прав застрахованих осіб шляхом контролю за сплатою страхувальниками страхових внесків;
  • доступ до наявних відомостей Електронної трудової книжки;
  • доступ до листків непрацездатності й інших даних Електронного реєстру листків непрацездатності;
  • доступ пенсіонерів до даних електронної пенсійної справи;
  • подання заяви на призначення або перерахунок пенсії, що передбачає подання документів виключно в електронному вигляді;
  • подання заяви на оформлення пенсійного посвідчення;
  • подання даних для внесення змін до пенсійної справи;
  • отримання та завантаження до мобільного пристрою електронних документів із Реєстру застрахованих осіб, які доступні в особистому кабінеті;
  • верифікація документів, довідок, сформованих в особистому електронному кабінеті;
  • подання звернення (запиту, пропозиції);
  • перегляд стану опрацювання звернень до ПФУ, в т. ч. прикріплених до звернень документів;
  • одержання та перегляд повідомлень від ПФУ.

Автентифікація користувачів можлива за допомогою кваліфікованого електронного підпису або засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації GOV ID із використанням технології Bank ID.

За інформацією ПФУ


Боротьба триває, і наш обов'язок щодня на максимум працювати в тилу. Підтримувати Україну за будь-яких обставин, бо тільки разом — ми сила. Для вас є підтримка від редакції — до 3-х місяців безплатного доступу до електронних журналів «Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА».

Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з особистим менеджером, телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні). Залишаймося разом. Будьмо на зв’язку щодня.

На FB сторінках та телеграм-каналах даємо акційні пости/повідомлення раз на тиждень протягом травня.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
53187

Прожитковий мінімум 2024

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024.
8261

Соціальні стандарти 2024

Державні соціальні стандарти – це встановлені соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначають рівні основних державних соціальних гарантій, таких як мінімальні розміри оплати праці, доходів громадян, пенсійного забезпечення, соціальної допомоги, розміри інших видів соціальних виплат, які забезпечують рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму.
5864

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді