Нова послуга в «Дії» для тих, хто втратив роботу під час війни

Мінцифри запускає в «Дії» нову соціальну послугу — Допомога по безробіттю. У застосунку та на порталі «Дія» особи, які втратили роботу, можуть оформити статус безробітного й отримувати щомісячну допомогу.

Нова послуга в «Дії» для тих, хто втратив роботу під час війни

Працюємо та підтримуємо економіку разом!

«Через війну багато українців втратили роботу й не мають можливості працювати. Частину підприємств знищено окупантами, деякі збанкрутували або втратили попит. Крім того, тисячі українців не мають змоги зараз відвідувати держоргани. Тому ми працюємо над тим, щоб усі важливі соціальні послуги були доступні в смартфоні. Запускаємо спеціальну послугу в «Дії» — Допомогу по безробіттю. Послуга працює, як завжди, за декілька кліків», — зазначив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Хто може скористатися послугою

Отримати допомогу можуть українці, які були офіційно працевлаштовані, але через війну втратили роботу або не можуть продовжувати діяльність як ФОПи та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях чи там, де ведуться активні бойові дії.

Зверніть увагу! Якщо особа не відповідає цим критеріям, вона може оформити допомогу з безробіття за посиланням: https://diia.gov.ua/services/dopomoga-po-bezrobittyu.

Щоб отримати допомогу з безробіття:

  • у застосунку «Дія» виберіть меню «Послуги» та пункт «Допомога по безробіттю», на порталі — послугу з отримання статусу безробітного;
  • підтвердьте, що ви дійсно втратили роботу та не є студентом денної форми навчання;
  • виберіть місто та центр зайнятості, в якому хочете отримати статус;
  • за потреби залиште свої паспортні та контактні дані;
  • виберіть періодичність отримання виплат і картку «єПідтримки», на яку нараховуватимуть допомогу. Якщо не маєте картки, оформте віртуальну просто в застосунку;
  • уважно перевірте заяву ще раз і підтвердьте її.

Очікуйте, коли працівники центру зайнятості оброблять вашу заяву. Про що отримаєте push-повідомлення у застосунку.

Щоб скористатися послугою в застосунку, оновіть «Дію» до останньої версії.

За інформацією Мінцифри


Боротьба триває, і наш обов'язок щодня на максимум працювати в тилу. Підтримувати Україну за будь-яких обставин, бо тільки разом — ми сила. Для вас є підтримка від редакції — до 3-х місяців безплатного доступу до електронних журналів «Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА».

Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з особистим менеджером, телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні). Залишаймося разом. Будьмо на зв’язку щодня.

На FB сторінках та телеграм-каналах даємо акційні пости/повідомлення раз на тиждень протягом травня.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Індексація зарплати 2025

Про правила для нарахування індексації у 2025 році та як індексувати зарплату протягом 2025 року, якщо оклад змінюється – роз'яснить експерт на прикладах у статті.
106632

Коди економічної класифікації видатків бюджету 2025: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
405864

Зразки наказів про звільнення

Треба наказ про звільнення? Скачайте готові зразки наказів про звільнення: типові формулювання для різних ситуацій — від звільнення за власним бажанням до скорочення штату.
98

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
180298

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді